Reklama
Reklama

Piękna i kochana przez widzów nagle zniknęła z ekranów. W jej życiu wydarzył się dramat

Aleksandra Nieśpielak jeszcze dwie dekady temu zaliczana była do grona największych gwiazd. Uwielbiana przez widzów przebierała w oferowanych jej rolach i wszystko wskazywało na to, że nic jej nie zatrzyma. Niestety, w życiu osobistym aktorkę spotkała tragedia, przez co Aleksandra Nieśpielak usunęła się w cień na długie lata. Jak obecnie wygląda życie Aleksandry Nieśpielak?

Aleksandra Nieśpielak aktorskim talentem zachwycała od początku swojej zawodowej przygody. Już w 1999 roku wygrała konkurs miesięcznika "Cinema" dla obiecujących młodych aktorek, za co w ramach nagrody pojechała na Festiwal Filmowy w Cannes. Kolejne lata to pasmo sukcesów, jednak w pewnym momencie Aleksandra Nieśpielak zniknęła z mediów i ograniczyła występy na ekranie.

Reklama

Aleksandra Nieśpielak: bogata kariera aktorki

Aleksandra Nieśpielak na wielkim ekranie debiutowała w 1996 roku, kiedy pojawiła się w "Grach ulicznych" oraz "Szamance". Rozgłos zdobyła jednak dwa lata później, kiedy wcieliła się w Nicole w filmie "Demony wojny według Goi" Władysława Pasikowskiego. Ten, jak się okazało, miał odegrać osobistą rolę w życiu aktorki

W 2001 roku media obiegły informacje, że Aleksandra Nieśpielak i Władysław Pasikowski mają romans. Choć nigdy oficjalnie nie przyznali, że są parą, można ich było spotkać razem na uroczystościach i bankietach oraz "wytropić" podczas romantycznych spacerów. W tym samym roku Pasikowski obsadził Nieśpielak w filmie "Reich".

Aleksandra Nieśpielak w kolejnych latach pojawiała się przede wszystkim w polskich serialach. Widzowie mogli oglądać ją chociażby w takich produkcjach jak "Czułość i kłamstwa", "Zostać miss", "Na dobre i na złe", "Złotopolscy" czy "Barwy szczęścia". Widzowie ją uwielbiali, jednak w pewnym momencie kariera Aleksandry Nieśpielak zeszła na dalszy plan.

Aleksandra Nieśpielak poświęciła się rodzinie po bolesnej tragedii

Aleksandra Nieśpielak zawsze marzyła o założeniu szczęśliwej rodziny. Jej marzenie się ostatecznie spełniło, kiedy spotkała Macieja Kubiaka. Para pobrała się wiosną 2002 roku. Aleksandra Nieśpielak z mężem szybko zaczęli starać się o potomstwo. Tak urodził się jeszcze w tym samym roku ich pierwszy syn, Mateusz.

Aleksandra Nieśpielak i Maciej Kubiak w 2006 roku oczekiwali przyjścia na świat drugiego dziecka. Przed porodem usłyszeli druzgocącą diagnozę - dziecko ma poważną wadę serca. Niestety, dramat młodych rodziców dopiero miał nadejść. Chłopczyk o imieniu Karol urodził się, ale przeżył tylko kilka godzin. Aktorka mocno przeżyła tę stratę:

Aleksandra Nieśpielak wycofała się z mediów oraz wymagających ról, by skupić się na rodzinie. Wybierała gościnne występy w serialach. W 2016 roku zadebiutowała w roli prowadzącej show "Mów mi mistrzu", ale program nie osiągnął sukcesu. Aktorka wróciła przed kamerę w "Koronie królów". W 2018 roku założyła teatr "O! La la!".

Pomimo szoku i tragedii związanej z utratą synka, sytuacja pozwoliła Aleksandrze spojrzeć na świat inaczej. Dziś aktywnie wspiera fundacje związaną z pomocą dzieciom z wadą serca. W 2008 roku para doczekała się kolejnego syna, Antoniego.

CZYTAJ TAKŻE:

Księżna Kate przeżywa prawdziwy dramat. Nie może mieć więcej dzieci

Ewa Kasprzyk otwarcie komentuje kariery przez łóżko. "Mają krótkie nogi" [POMPONIK EXCLUSIVE]

Książę Harry i Meghan Markle nie chcą już tego robić. Zakończyli ważny etap życia


pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Aleksandra Nieśpielak
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy