Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Peter Andre nie wiedział o ślubie byłej żony

Peter Andre oniemiał, gdy przeczytał, że jego była żona, modelka Katie Price, 2 lutego wyszła za mąż w Las Vegas za Alexa Reida. Mimo to wokalista nie ma jej za złe, że tak szybko ułożyła sobie życie, pod warunkiem, że nowy związek nie zaszkodzi ich dzieciom.

Popularny w latach 90. autor hitu "Mysterious Girl" Peter ma dwójkę dzieci z Katie: czteroletniego Juniora i dwuletnią Princess Tiaamii. Jest też przybranym ojcem dla siedmioletniego Harvey'a z poprzedniego związku modelki.

Reklama

"Myślałem o tym przez cały poranek" - opowiedział w porannej audycji w Radio 1 Andre. "I dopóki nowe małżeństwo Katie będzie miało dobry wpływ na moje dzieci, nie będę się wtrącać. Skoro są razem szczęśliwi to super i nikt nie ma prawa w to ingerować".

Peter rozwiódł się z Katie we wrześniu 2009 roku i nie miał pojęcia o nowych planach matrymonialnych byłej żony.

"Nie miałem o niczym bladego pojęcia" - przyznaje. "Nasze ostatnie rozmowy dotyczyły dzieci, a nie naszego życia osobistego".

Za to Katie na każdym kroku podkreśla, że jest szczęśliwie zakochana i z radością patrzy w przyszłość u boku swojego nowego męża. I niewiele obchodzi ją, co o tym wszystkim myśli eks-mąż.

PAP/pomponik.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Katie Price | Peter Andre

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje