Przejdź na stronę główną Interia.pl
Przejdź na stronę główną Interia.pl

Pazurowie czekają na córeczkę

Cezary Pazura i Edyta Zając już za miesiąc zostaną rodzicami Amelki. Żona gwiazdora zapowiada, że nie wróci po porodzie do pracy. Przez kilka miesięcy chce poświęcić się rodzinie.

Przyszli rodzice, jak dowiedział się magazyn "Party", przygotowują się do czerwcowego porodu: chodzą do szkoły rodzenia, kompletują wyprawkę dla dziecka oraz przygotowują nowe mieszkanie.

Reklama

Para w grudniu chce przeprowadzić się do nowego apartamentu na warszawskim Wilanowie. Początkowo zakochani zamieszkać mieli w domu Czarka, jednak dla Edyty był on zbyt duży, dlatego kupili 180-metrowy, dwupoziomowy apartament z ogromnym tarasem.

"Nie chcieli mieszkać w wielkim domu i dlatego kupili mieszkanie" - mówi przyjaciółka przyszłej mamy w rozmowie z dwutygodnikiem.

Edyta po urodzeniu córeczki planuje poświęcić się rodzinie. Kiedy dziecko trochę podrośnie, będzie pracować w firmie producenckiej Cezarego. Znajomi pary uważają, że dziewczyna bez problemu poradzi sobie z prowadzeniu firmy: "Ma głowę na karku i na pewno zadba o interes Czarka" - zaznaczają.

Poprzednia żona aktora również sprawowała pieczę nad sprawami zawodowymi męża. Wygląda na to, że szykuje się kolejna powtórka z rozrywki, tym bardziej, że Cezary jesienią nie będzie narzekał na brak zajęć. Pod koniec roku planuje rozpocząć pracę nad drugą częścią filmu "Sztos".

Dowiedz się więcej na temat: Cezary Pazura | Edyta Zając

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje