Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Paweł Wawrzecki zostaje w Polsce. Robi to dla córki

Przeprowadzka Pawła Wawrzeckiego (70 l.) za ocean znów się oddala. Artysta nie jest gotowy na taką rewolucję w swoim życiu. Co na to żona?

Aktor w lutym hucznie świętował swoje 70. urodziny oraz 45-lecie pracy artystycznej. Te dwa jubileusze miały być dla niego datą graniczną między starym a nowym życiem, pożegnaniem z polskimi widzami, z Polską...

Reklama

Jednak - jak dowiedziało się "Na Żywo" - artysta wszystko jeszcze raz dokładnie przemyślał i nie zdecydował się na przeprowadzkę za ocean do willi swojej żony Izabeli.

Wybranka aktora jest absolwentką Akademii Medycznej w Gdańsku i, choć od lat nie prowadzi już praktyki lekarskiej, swój talent i doświadczenie zainwestowała w przemysł farmaceutyczny.

Ma wspaniałą willę w jednej z najelegantszych dzielnic Chicago, a jej majątek wyceniany jest na 100 milionów dolarów. Problem w tym, że aktor nie wyobraża sobie życia na garnuszku żony, a dobrze wie, że o pracę na amerykańskim rynku nawet nie ma co zabiegać.

- Nie znam perfekcyjnie angielskiego. Porozumiewam się, ale wciąż się uczę - zdradza.

Zupełnie inaczej sprawa wygląda w Polsce, gdzie może czuć się aktorem szanowanym i docenianym. W kraju zostaje z jeszcze jednego powodu.

Czytaj dalej na następnej stronie...

Na żywo

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje