Reklama

Reklama

Reklama

Paweł Małaszyński apeluje do fanów o pomoc. "Nigdy nie komentuje bzdur na mój temat"

Paweł Małaszyński (46 l.) to jeden z bardziej znanych aktorów w Polsce. Gwiazdor od lat gra w filmach i serialach i mogłoby się wydawać, że żyje mu się całkiem dobrze. Niedawno w jego social mediach pojawiła się smutna informacja, na temat oszustwa, które zostało na nim dokonane.

Paweł Małaszyński to aktor, który w mediach społecznościowych jest bardzo aktywny. Jego instagramowe konto obserwuje ponad 136 tysięcy osób. To właśnie tam znany 46-latek informuje o nowych projektach, a także dzieli się prywatnymi zdjęciami. Niedawno postanowił dodać post, w którym ostrzega i prosi o pomoc swoich fanów.

Paweł Małaszyński padł ofiarą oszustów. Teraz prosi fanów o pomoc

Paweł Małaszyński padł ofiarą perfidnego oszustwa. Okazuje się, że ktoś na Facebooku podszywa się pod niego. Na instagramowym koncie aktora pojawił się post ostrzegający wszystkich fanów. Osoba, która podszywa się pod Pawła, zaczęła pisać prywatne wiadomości do jego fanów, a także do najbliższych.

Reklama

"Rzadko to robię, przyznaję. Nigdy nie komentuje bzdur na mój temat, bo same szybko znikają lub giną w milionach codziennych informacji, ale w tym momencie muszę to zrobić, bo dostaję w tej sprawie coraz więcej informacji od Was i pytań "czy to ja". ZATEM INFORMUJĘ WSZYSTKICH ZAINTERESOWANYCH - PROFIL ZE ZDJĘĆ NIE JEST MÓJ. TO NIE JA". - pisze w pierwszej części posta aktor.

W dalszej części wpisu aktor poinformował fanów, o tym, który z jego profili w mediach społecznościowych jest prawdziwy. Dodał także, że w sieci cały czas powstają fałszywe konta, które się pod niego podszywają. 46-latek poprosił również fanów o to, by zgłaszać konta, które wydają się podejrzane.

"Doszło do tego, że osoba podszywająca się pode mnie podejmuje próby /pewnie kompletnie nieświadomie/ pisania do moich dobrych znajomych, jak i członków rodziny nie mając o tym pojęcia, co widzicie na screenie zamieszczonym poniżej. Jedynym moim oficjalnym profilem na Facebooku, jak i na Instagramie jest właśnie TEN, gdzie zamieszczam tę informację. Żaden inny, bo zdaję sobie sprawę z tego, że w sieci jest wiele moich fałszywych profili, które wciąż powstają. Możecie je śmiało zgłaszać jako fake'i, co czynicie i, za co jestem wdzięczny. Kochani moi fani i znajomi - uważajcie na siebie w sieci, uważajcie na swoje profile i co lajkujecie. Trzymajcie się ciepło. PAWEŁ". - napisał zbulwersowany Paweł.

Paweł Małaszyński - życie prywatne i kariera

Paweł Małaszyński urodził się 26 czerwca 1976 roku w Szczecinku. W trakcie studiów aktorskich zagrał postać Jakuba Szalimowa w sztuce Maksyma Gorkiego "Letnicy". Po ukończeniu PWST w warszawskim Teatrze Kwadrat otrzymał propozycję zastępstwa za Andrzeja Nejmana w "Szalonych nożyczkach".

Popularność wśród telewidzów zdobył jako szarmancki prawnik - Piotr Korzecki w serialu "Magda M." u boku Joanny Brodzik. Od 2020 do 2021 roku wcielał się w rolę Artura Morawskiego w serialu "Przyjaciółki" oraz Dominika w serialu "Usta usta". Od 2022 roku gra rolę Janusza w serialu "Stulecie Winnych".

17 sierpnia 2002 roku ożenił się z dawną koleżanką z liceum Joanną Chitruszko, tancerką, choreografką i pedagogiem. Mają dwoje dzieci, syna Jeremiasza oraz córkę Leę.

Zobacz także:

Przemówienie Małaszyńskiego na Telekamerach było hitem. Po latach aktor żartuje ze swojej wpadki

Paweł Małaszyński o żonie: "Jest moją lwicą". Aktor obchodzi 20 rocznicę ślubu
Paweł Małaszyński apeluje o pomoc dla bliskiej osoby

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Paweł Małaszyński | Magda M | Usta usta | Przyjaciółki

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy