Reklama
Reklama

Przemówienie Małaszyńskiego na Telekamerach było hitem. Po latach aktor żartuje ze swojej wpadki

Paweł Małaszyński zapisał się w historii Telekamer za sprawą zabawnej wpadki podczas przemówienia. Aktor czternaście lat po odebraniu nagrody wspomniał swoje przejęzyczenie. Jak wspomina to foux pas?

Polski aktor Paweł Małaszyński - choć wprawdzie student prawa - zdecydował w końcu, że jego powołaniem jest aktorstwo. Podjął edukację w policealnym studiu aktorskim L’Art studio. Później został studentem na Akademii Sztuk Teatralnych im. Stanisława Wyspiańskiego w Krakowie. 48-letni aktor występuje obecnie głównie na deskach teatrów, co czyni regularnie od lat.

Paweł Małaszyński - pamiętne przemówienie na Telekamerach

Aktor odebrał wiele nagród za swoje osiągnięcia zawodowe. W pamięci szczególnie zapadło mu wyróżnienie na Telekamerach w 2008 roku. Małaszyński ze względu na spektakl, w którym grał, w Gdyni, nie mógł odebrać nagrody osobiście. Z tego względu połączono się z nim, gdy miał przerwę w teatrze. Całą sytuacja mocno go stresowała. Gwiazda polskiego kina wspomniała całe zdarzenie na Instagramie.

Reklama

Widzowie w pewnym momencie roześmiali się, ponieważ stremowany aktor, zamiast pozdrowić swojego syna, pozdrowił... kochanka!

W tym roku Paweł Małaszyński został nominowany w kategorii Aktor 25-lecia, więc na koniec wpisu poprosił swoich obserwatorów o głosy.

Zobacz też:
Katarzyna Skrzynecka zagra Beatę Kozidrak? "Nikt jej nie zastąpi
Sylwetka Kim Kardashian ma gorszy wpływ na samoocenę kobiet niż figura Kate Moss 
Waldemar Kraska: Mamy 57,2 tys. nowych przypadków


   

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Paweł Małaszyński
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy