Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Paweł Deląg znów zakochany?

Marcowy wieczór w Warszawie. W jednej z restauracji stolik przy oknie zajmuje Paweł Deląg (46 l.) z długowłosą blondynką. Rozmawiają, śmieją się, patrzą sobie głęboko w oczy, jakby poza sobą świata nie widzieli. Po wyjściu z lokalu długo nie mogą się rozstać. On trzyma ją za rękę. Rozmawiają. Żegnają się czułym pocałunkiem. Czyżby aktor miał nową miłość?

Paweł Deląg nie ukrywa, że nie jest mu łatwo znaleźć idealną partnerkę. Kolejne jego związki rozpadały się, a on przyczyn upatruje w swoim niestabilnym zawodzie. Tym bardziej, że od wielu lat pracuje więcej za granicą niż w Polsce. 

Reklama

Mieszkał już w Paryżu, gdzie próbował zrobić aktorską karierę. Zagrał nawet w kilku filmach ("Les Femmes d’abord", "Une Femme aa`battre"), ale w końcu zrezygnował. Próbował też w Niemczech, Włoszech i USA. W końcu swoje miejsce znalazł w Rosji, gdzie zagrał już w ponad 20 filmach, choć sam mówi, że dużych produkcji było co najwyżej cztery. 

- Ale taką najbardziej znaczącą był film "Wiking" o początkach chrześcijaństwa na Rusi Kijowskiej. Film zarobił ogromne pieniądze - ponad 2 mld rubli w samej Rosji! Ale to nie ja zarobiłem, a producenci - opowiada aktor. 

Jednak on sam również może liczyć w Rosji na sporą gażę. Jest tam już gwiazdą i od lat dzieli czas pomiędzy Warszawę a Moskwę, gdzie kupił nawet mieszkanie. Niestety, takie życie na walizkach nie sprzyja założeniu rodziny. 

Najpierw kilka lat temu rozpadł się jego wieloletni związek z Emmą Kiworkową. Później Deląg związał się z Dominiką Kulczyk. Zbliżyli się do siebie po śmierci ojca Dominiki, Jana Kulczyka. Wydawało się, że doskonale do siebie pasują. Pomieszkiwali razem, jednak częste wyjazdy aktora sprawiły, że uczucie wkrótce wygasło.

- Moim zdaniem to niemożliwe, by budować relację na odległość - powiedział po rozstaniu z Dominiką Paweł Deląg. - Jeśli chce się budować związek, potrzebna jest obecność. Ta moja nieobecność bardzo często łączy się z samotnością. Z hotelem, podróżą, z byciem na planie zdjęciowym. Mam poczucie wyobcowania - dodał.

Mimo to jednak aktor wciąż wierzy, że w końcu uda mu się znaleźć partnerkę, przy której będzie mógł realizować się zawodowo. Być może już mu się to udało...

Dowiedz się więcej na temat: Paweł Deląg

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje