Reklama
Reklama

Paulla przeprowadziła się do Elbląga. Dla ukochanego

Paulla Ignasiak nie jest zwolenniczką związków na odległość. Dla swojego ukochanego porzuciła dom pod Warszawą i przeprowadziła się z synem do Elbląga. W najnowszym wywiadzie tłumaczy powody tej decyzji.

Paulla Ignasiak jest mamą 13-letniego syna ze związku z Adamem Konkolem (sprawdź!), który skończył się burzliwie. Piosenkarka (posłuchaj!) i gitarzysta miesiącami kłócili się o to, czy Konkol porzucił dziecko, jak mu zarzucała Paulla, czy też wręcz przeciwnie, ona broni mu do niego dostępu. 

Ostatecznie jakoś poukładali sobie relacje, a piosenkarka, po rozwodzie z kolejnym partnerem, modelem Rafałem Wojtysiakiem, układa sobie życie ze swoim menedżerem Rafałem Zemke. Jak wspomina piosenkarka w rozmowie z tygodnikiem „Na żywo” nie była to miłość od pierwszego wejrzenia. Wręcz przeciwnie…

Reklama

Kolejne spotkanie było już randką. Odbyło się nad rumiankiem i ciastem. Paulla, jak sama wyznaje, dopiero z perspektywy czasu zrozumiała, jak bardzo Rafałowi na niej zależało: 

Dla ukochanego porzuciła Warszawę

Od słowa do słowa nawiązali współpracę zawodową, a z czasem Rafał został partnerem Paulli nie tylko w życiu prywatnym, lecz też zawodowym. To dla niego piosenkarka zdecydowała się porzucić swój dom pod Warszawą i zamieszkać z synem w Elblągu. To jednak trochę większe poświęcenie niż zjedzenie nielubianego ciasta... Jednak, jak daje do zrozumienia Paulla,  nie ma jakoś wewnętrznego przekonania do związków na odległość: 

***


pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Paulla
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy