Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Paulla nie może wybaczyć Konkolowi?

Adam Konkol, ojciec dziecka Pauliny Ignasiak, skarżył się ostatnio w prasie, że nie ma kontaktu z synem. Teraz piosenkarka ogłasza, że chłopiec nazywa tatą jej nowego partnera... Zemsta?

30-letnia Paulina Ignasiak w sam raz nadaje się na gwiazdę show-biznesu. Jej życie osobiste jest tak zagmatwane, że wszystkie brukowce będą mogły je analizować przez co najmniej kilka miesięcy.

Reklama

Jak donosiliśmy kilka miesięcy temu, lider zespołu Łzy Adam Konkol (34 l.) w marcu tego roku podjął decyzję o rozstaniu z Ignasiak, wyprowadził się i... w maju był już mężem niejakiej Angeliny Kwiatek.

Plotkarska prasa spekuluje teraz, że Paulla, mimo nowego związku, wciąż nie może wybaczyć byłemu tak szybkiej decyzji o ślubie z inną kobietą. Niedawno Konkol skarżył się w "Fakcie", że jego kontakty z synem są ograniczone:

"Syna ostatnio widziałem miesiąc temu przez godzinę. Gdy mnie zobaczył, to powiedział tata i pokazał na mnie. Pamięta mnie i bardzo się z tego cieszę. Nie ukrywam, że bardzo za nim tęsknię i gdybym nie miał żony przy boku, to bym zwariował" - żalił się muzyk.

Na reakcję Ignasiak nie trzeba było długo czekać. Na swojej oficjalnej stronie opublikowała wpis o tym, jak wspaniałym partnerem i ojcem dla chłopca jest jej nowy partner, Rafał (pisownia oryginalna):

"W przeddzień mojego wyjazdu do Sopotu siedząc u manikiurzystki dostałam sms od Rafała o treści: Paulla ! Co ja mam zrobić ? Adaś chodzi za mną na czworaka i woła Tati, Tati ! Dawno się tak nie uśmiałam :) (...) Prawdę mówiąc jednak, to jestem strasznie dumna z Rafała, że tak wspaniale opiekuje się Adasiem.

Wszystkie moje koleżanki były zszokowane, kiedy zadzwonił mój telefon i nie usłyszałam: gdzie ty jesteś?! ale kochanie dzwonie tylko aby Ci powiedzieć żebyś się nie martwiła bo wszystko u nas ok.

Przez chwile pomyślałam, że to jakiś sen bo wszystko tak pięknie się układa, a miałam tyle obaw.

Poczułam się bardzo szczęśliwa, spokojna o mojego synka i byłam niemniej zdziwiona, od moich koleżanek. (...)".

Co za okrucieństwo, prawda?

Zobacz również:

Paulla nie ma czasu dla dziecka?

Paulla zdetronizuje Dodę?

pomponik.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Paulla Ignasiak | Adam Konkol

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje