Reklama
Reklama

Paulina Sykut-Jeżyna potwierdza! Wystąpi w "Twoja twarz brzmi znajomo". A to nie wszystko!

Paulina Sykut-Jeżyna weźmie udział w programie "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". To już kolejne gorące nazwisko, jakie pojawia się w kontekście nowej edycji show. Wiadomo już, że zobaczymy w nim Barbarę Kurdej-Szatan i Roberta Janowskiego. Co ciekawe, to nie jedyny hit Polsatu, w którym będziemy mogli obejrzeć prezenterkę. Zobaczymy ją również w "Tańcu z gwiazdami", który od dawna współprowadzi. Jak pogodzi obowiązki? Opowiedziała o tym i o wielu innych sprawach w rozmowie z Pomponik.pl.

Decyzja o zaproszeniu do muzycznego show Pauliny Sykut-Jeżyny nie dziwi, bo gwiazda Polsatu śpiewa od dziecka. Wzięła udział w "Idolu", kilka lat później zwyciężyła w programie "Just the Two of Us. Tylko nas Dwoje".  

Ostatnio jednak skoncentrowała się na prowadzeniu flagowych imprez i programów Polsatu, wciąż też prezentuje pogodę w Polsacie i Polsat News. 

Udział w programie będzie dla niej powrotem do korzeni. Co zamierza pokazać? Jak pogodzi udział w "Twojej Twarzy..." i prowadzenie "Tańca z gwiazdami" i z kim chciałaby współpracować zdradziła w rozmowie z Pomponikiem.   

Reklama

Sykut-Jeżyna o udziale w TTBZ: "Kolejny życiowy etap"

Pomponik: Śpiewanie od zawsze było Twoją pasją, cieszysz się, że wystąpisz w TTBZ? 

Paulina Sykut-Jeżya: To dla mnie spełnienie marzeń, które drzemały we mnie głęboko. Może sama je odsuwałam, bo w moim życiu przez ostatnie lata działo się bardzo dużo, miałam mnóstwo pracy, zostałam mamą. Udział w programie to kolejny życiowy etap. Powiem szczerze, że kiedy poszłam na zrobienie odlewów twarzy, spotkałam się z Izą, instruktorką śpiewu, zaczęliśmy pracować nad utworami, coś we mnie drgnęło i odezwała się we mnie tęsknota i wielka radość. Strasznie mnie to nakręciło i jestem bardzo szczęśliwa. Wiem, że występy w TTBZ będą dla mnie przygodą życia i już czuje ciarki jak o tym mówię. 

 To będzie początek czegoś nowego? Podobno nagrywasz płytę? 

- Pracuję nad autorskimi utworami. Często tak jest, że marzenia odkłada się  na bok, bo są rzeczy ważniejsze w życiu, ale myślę, że teraz jest dobry czas, żeby nabrać wiatru w żagle i odwagi, której dotąd jako artystka i piosenkarka nie miałam zbyt wiele. 

Mąż ci kibicuje? 

- Bardzo! Cała moja rodzinka mi kibicuje, wszyscy się cieszą i dopiero teraz, kiedy jestem taka radosna przez to co się dzieje, widzą, że brakowało mi śpiewania. Sama nie zdawałam sobie z tego sprawy! Wszyscy bardzo mnie wspierają. 

Śpiewanie sprawia ci ogromna radość. Można to było zauważyć w Sopocie, podczas Polsat SuperHit Festiwal, kiedy podczas koncertu, zaśpiewałaś z Krzysiem Ibiszem "Oczy cziornyje"... 

- To był moment. Poczułam się rozluźniona i zaśpiewałam do mikrofonu, jakby nikt nie słuchał. Ta spontaniczna chwila śpiewu, była kropką nad "i" mojej decyzji, że spróbuję swoich sił w programie. 

Sykut zobaczymy w "Twoja twarz brzmi znajomo" i w "Tańcu z gwiazdami"

Jak sobie poradzisz z czasem? Będziesz brała udział w dwóch dużych programach w tym samym czasie? 

- Dam radę (śmiech). "Twoja twarz..." jest w piątek, a "Taniec..." w poniedziałek. Będę miała pracowite weekendy. 

Słyszałam, że masz pomysł na współpracę z Radkiem Liszewskim, którego zobaczymy w "Tańcu z gwiazdami"... 

- Mam plan, chociaż nie wiem, czy uda mi się go zrealizować. Chciałabym zaśpiewać piosenkę Radka Liszewskiego w TTBZ. Znamy się od dawna, miałam okazje robić z nim wywiady, bo prowadzę program "Moje disco moje wszystko". Radek będzie w "Tańcu.." i będę go tam wspierać i mam nadzieje, że da mi kilka rad. Pokaże mi jak się rusza, jak tańczy, jak dokładnie śpiewa. Dowiedzieć się tego u źródła i przejść trening z gwiazdą, to najlepsze przygotowanie do występu.

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: "Twoja twarz brzmi znajomo" | "Taniec z gwiazdami"
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama