Reklama

Reklama

Reklama

Paulina Krupińska pokazała rodzinne zdjęcie! Jak uroczo!

Paulina Krupińska (30 l.) nie ma ostatnio najlepszych dni. Musi łączyć pracę, której teraz po powrocie do show-biznesu ma niemało z opieką nad dziećmi. W dodatku dopadła ją grypa i modelka poprawia sobie humor w specyficzny sposób.

15 maja 2017 roku gwiazda urodziła drugie dziecko, syna Jędrka. Od tego czasu nie ma czasu prawie na nic. Opieka nad małym Jędrkiem i Antosią (3 l.) wymaga od Pauliny poświęcenia, zwłaszcza że modelka wróciła już do pracy.

W natłoku obowiązków stara się jej pomóc także jej partner, ojciec dzieci Sebastian Karpiel-Bułecka (41 l.).

Jednak on także często wyjeżdża w trasy koncertowe, a wówczas Paulina musi radzić sobie sama. W dodatku teraz celebrytka pochorowała się i skończyła w łóżku w gorączką.

To pokrzyżowało niejedne plany Krupińskiej, ale postanowiła pocieszyć się w dość ciekawy sposób. Wyznała, że sposobem na chorobową nudę jest przeglądanie zdjęć.

Reklama

To pozwoliło jej znaleźć naprawdę urocze zdjęcie z wakacji, na których była razem z dziećmi i Sebastianem.

"Człowiek jak jest chory i leży parę dni w łóżku, to ma bardzo, bardzo, bardzo dużo czasu na nic nie robienie... np. przeglądanie zdjęć w telefonie. Nagle trafia na zdjęcie z wakacji i wtedy dałby wszystko żeby się tam przenieść i żeby być zdrowym" - napisała rozżalona była miss.

Może to delikatna aluzja do ukochanego, by ten w końcu zabrał ją w jakieś cieplejsze miejsce? 

***
Zobacz więcej materiałów wideo: 

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Paulina Krupińska

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy