Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Paulina Krupińska pokazała rodzinne zdjęcie! Jak uroczo!

Paulina Krupińska (30 l.) nie ma ostatnio najlepszych dni. Musi łączyć pracę, której teraz po powrocie do show-biznesu ma niemało z opieką nad dziećmi. W dodatku dopadła ją grypa i modelka poprawia sobie humor w specyficzny sposób.

15 maja 2017 roku gwiazda urodziła drugie dziecko, syna Jędrka. Od tego czasu nie ma czasu prawie na nic. Opieka nad małym Jędrkiem i Antosią (3 l.) wymaga od Pauliny poświęcenia, zwłaszcza że modelka wróciła już do pracy.

Reklama

W natłoku obowiązków stara się jej pomóc także jej partner, ojciec dzieci Sebastian Karpiel-Bułecka (41 l.).

Jednak on także często wyjeżdża w trasy koncertowe, a wówczas Paulina musi radzić sobie sama. W dodatku teraz celebrytka pochorowała się i skończyła w łóżku w gorączką.

To pokrzyżowało niejedne plany Krupińskiej, ale postanowiła pocieszyć się w dość ciekawy sposób. Wyznała, że sposobem na chorobową nudę jest przeglądanie zdjęć.

To pozwoliło jej znaleźć naprawdę urocze zdjęcie z wakacji, na których była razem z dziećmi i Sebastianem.

"Człowiek jak jest chory i leży parę dni w łóżku, to ma bardzo, bardzo, bardzo dużo czasu na nic nie robienie... np. przeglądanie zdjęć w telefonie. Nagle trafia na zdjęcie z wakacji i wtedy dałby wszystko żeby się tam przenieść i żeby być zdrowym" - napisała rozżalona była miss.

Może to delikatna aluzja do ukochanego, by ten w końcu zabrał ją w jakieś cieplejsze miejsce? 

***
Zobacz więcej materiałów wideo: 

Dowiedz się więcej na temat: Paulina Krupińska

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje