Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Paulina Krupińska pokazała mamę! Zdjęcia wzruszają

​Prowadząca "Dzień dobry TVN" Paulina Krupińska (33 l.) na Instastory udostępniła specjalny kolaż. Gwiazda podzieliła się kilkoma zdjęciami, na których pozuje z mamą, w różnych momentach swojego życia. Jest to prezent z okazji urodzin jej rodzicielki.

Paulina Krupińska wielokrotnie powtarzała, że rodzice odgrywają ważną rolę w jej życiu. Dziennikarka zaznacza, że to dzięki nim jest urodzoną optymistką, która wszystkim dobrze życzy.

Chociaż wiele im zawdzięcza i prawdopodobnie nie wyobraża sobie życia bez nich, to bardzo rzadko pokazuje ich w social mediach. Teraz jednak była Miss Polonia zrobiła wyjątek. Ze względu na specjalną okazję, postanowiła pokazać kilka zdjęć ze swoją mamą. 

Paulina Krupińska pokazała mamę! Świętuje urodziny

Ze względu na urodziny swojej mamy, prezenterka telewizyjna postanowiła podzielić się ze swoimi fanami kilkoma prywatnymi zdjęciami. Modelka udostępniła kolaż zdjęć, na którym umieściła cztery fotografię zrobione w różnych momentach życia kobiet.

Reklama

Każde ujęcie przedstawia Paulinę u boku jej mamy. Dwa z nich zrobiono prawdopodobnie podczas okresu świątecznego. Jedno zdjęcie umieszczone w kolażu wyróżnia się jednak na tle innych.

Jest to fotografia z dnia, w którym Paulina Krupińska otrzymała tytuł najpiękniejszej Polki w 2012 roku. Pod zestawieniem zdjęć, prezenterka zamieściła życzenia dla rodzicielki. 

Już na pierwszy rzut oka widać, że prezenterka i jej mama są do siebie bardzo podobne. Mają niemal identyczną oprawę oczu i podobne rysy twarzy. 

Największa różnica wstępuje we fryzurach kobiet. Mama Pauliny preferuje krótkie blond włosy, natomiast była Miss, jest zwolenniczką ciemniejszych i dłużysz fryzur.

Macie jakieś życzenia dla mamy Pauliny Krupińskiej?

***

pomponik.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Paulina Krupińska | Mama | urodziny | Instagram

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje