Reklama

Reklama

Reklama

Paulina Krupińska ma dość siedzenia w domu! Co na to jej ukochany?!

Paulina Krupińska (30 l.) odkąd urodziła córkę Antosię w 2015 roku, a później Jędrka w 2017 roku, to całkowicie poświęciła się ich wychowaniu. Teraz stwierdziła, że czas najwyższy wrócić do pracy!

Macierzyństwo pochłonęło ją bez reszty i choć kocha swoje dzieci nad życie, to nie ukrywa, że czasem bywa zmęczona i ma wszystkiego dość.

Nie pomaga jej także ciągłe siedzenie w domu z pociechami, zwłaszcza że trwa to od 3 lat. Czasem bywa niewsypana i brakuje jej czasu nawet na wypicie ciepłej kawy, ale i tak w niemal każdym wywiadzie podkreśla, że Tosia i Jędrek to najlepsze, co ją spotkało w życiu. 

Jednak teraz przyszedł już czas, by była miss wróciła na dobre do pracy. Paulina choć cieszy się z tej zmiany, to z pewnością podjęcie decyzji o powrocie nie było dla niej łatwe.

Reklama

Modelka niedawno zaczęła prowadzić krótki cykl o kosmetykach w telewizji TVN, ale to nie wszystko! Okazuje się, że Paulina ma w planach dwa kolejne projekty.

Jednym z nich ma być program poświęcony tematyce rodzicielstwa i dzieci. Na razie jednak szczegóły programu nie są znane. To samo tyczy się tajemniczego projektu Krupińskiej, który ma współtworzyć z koleżankami z branży- Kamilą Szczawińską (33 l.) i Karoliną Malinowską (35 l.).

Mówi się, że ma to być  portal internetowy. Jak widać, gwiazdę czeka sporo pracy i z taką jej decyzją musiał się pogodzić jej partner i ojciec dzieci, Sebastian Karpiel-Bułecka (41 l.).

"Do tej pory z opieką nad dziećmi radziliśmy sobie sami. Teraz dojrzeliśmy do decyzji, żeby od czasu do czasu poprosić o pomoc nianię" - mówi w rozmowie z "Party" celebrytka. 

***
Zobacz więcej materiałów wideo: 


pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Paulina Krupińska

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy