Przejdź na stronę główną Interia.pl

Paulina Krupińska i Sebastian Karpiel-Bułecka wzięli ślub?

Paulina Krupińska (30 l.) i Sebastian Karpiel-Bułecka (41 l.)... są już po ślubie?! Tak może wynikać z tajemniczej wypowiedzi partnerki muzyka. Zasugerowała ona, że uroczystość być może już się odbyła!

Sebastian Karpiel-Bułecka i Paulina Krupińska nie obnoszą się ze swoim szczęściem publicznie, ale bez wątpienia tworzą udany związek. Dowodem ich miłości jest dwoje dzieci: córeczka Antonina oraz syn Jędrzej. Czyżby teraz przyszedł czas na ślub? Znajomy Pauliny twierdzi, że uroczystość zbliża się wielkimi krokami. Ponoć celebrytka już się do niej szykuje!

Reklama

"Zrezygnowała ze zobowiązań do końca roku. Mówi się, że przygotowuje się z Sebastianem do ślubu, dlatego jest tak zajęta" - powiedział w rozmowie z "Rewią". 

Wesele miałoby rzekomo odbyć się w Zakopanem w święta. Jaka jest prawda? Głos zabrała sama zainteresowana. Cytowana przez "Flesz" wypowiedziała się bardzo tajemniczo. Zasugerowała, że... do ślubu mogło już dojść! 

"Jeśli to już się stało, albo się stanie, tak jak spekulują media, będzie to tylko naszą tajemnicą" - ucięła temat Krupińska. 

Jak myślicie, czyżby para rzeczywiście mogła już być po sakramentalnym "tak"? A może to sposób na "zamydlenie oczu" i odwrócenie uwagi od tego ważnego dnia, który być może rzeczywiście tuż-tuż?

***

Zobacz więcej materiałów

pomponik.pl

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje