Reklama
Reklama

Paulina Koziejowska ostro o Julii Wieniawie. Poszło o jej ostatnią stylizację

Paulina Koziejowska (40 l.) znana jest głównie z tego, że spotyka się z dużo starszym od siebie Maciejem Orłosiem. Niedawno aspirująca dziennikarka zaczęła na swoim instagramowym koncie dodawać krótkie nagrania, w których komentuje otaczającą nas rzeczywistość. W najnowszym nagraniu nieźle oberwało się Wieniawie.

Paulina Koziejowska postanowiła dodawać co jakiś czas na swoje instagramowe konto krótkie nagrania, na których będzie poruszać aktualne sprawy. W ostatnim czasie miała miejsca pewna impreza, na której pojawiła się Julia Wieniawa. Aktorka miała na sobie dość odważną stylizację, co niezbyt spodobało się Koziejowskiej.

Paulina Koziejowska krytykuje Julię Wieniawę

Julia Wieniawa była niedawno gościem na pewnej imprezie, to właśnie na niej pojawiła się w odważnej czarnej kreacji, która z pewnością więcej odsłaniała, niż zasłaniała. Paulina na nagraniu mocno skrytykowała wybór Julki. Wyznała, że jeśli młoda aktorka chce, żeby prasa interesowała się nią tylko przez wzgląd na jej dorobek artystyczny, powinna wybierać skromniejsze ubrania.

Reklama

Koziejowska dodała również, że niedawno miała okazję przeczytać wywiad, który został przeprowadzony z Julką. Wieniawa mówiła w nim, że jest zmęczona celebryctwem. Młoda aktorka miała w nim również wyjawić, że nie chce być tak określana.

"Julia Wieniawa na wczorajszej imprezie Elle pokazała, że naprawdę jest bardzo zmęczona tym celebryctwem. Julia zdecydowała się na suknię, która zdecydowanie więcej odkrywała, niż zasłaniała, ale nie byłoby w tym nic złego, bo dziewczyna ma naprawdę piękne ciało. Przecież ta suknia przyćmiła Julii sukcesy, a tak bardzo tego nie chciała. Mówię o tym dlatego, że kilka tygodni temu w magazynie "VIVA!" ukazał się wywiad z Julią, w którym powiedziała, że zmęczona jest celebryctwem, nie chce być tak nazywana, wkurza ją, że dziennikarzy bardziej interesuje to, jak wygląda oraz jaką ma fryzurę. Serio?! Po tym wyjściu Julia myślała, że o tej kreacji nikt nie napisze? No przecież można było się zdecydować na coś skromniejszego. Można było włożyć biały garnitur, taki jaki wkłada Joanna Kulig i nikt jej nie nazywa celebrytką." - powiedziała Koziejowska na nagraniu.

Oczywiście nie obyło się bez komentarzy fanów Koziejowskiej. Większość przyznała jej rację i uznała, że dobrze mówi.

"W samo sedno"

"Dobrze powiedziane"

"Wieniawa i wszystko jasne" - pisali internauci.

Paulina Koziejowska - życie prywatne i kariera

Paulina Koziejowska to dziennikarka, która zaczynała karierę w telewizjach: TV5, Tele5, Polonia1 i TV Disco. Była również reporterką SuperExpress.tv. We wrześniu 2019 roku zadebiutowała na antenie Superstacji.

Koziejowska często pojawia się na ściankach i wydarzeniach związanych z polskim show-biznesem.

Zobacz także:

Janusz Gajos z czwartą żoną na salonach. Rzadko pokazują się publicznie
15-letnia Viki Gabor pokazała bieliznę w toalecie. Fani komentują: "Ale lolitka"
Doda o "interesie" swojego chłopaka. Odkochała się natychmiast

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Julia Wieniawa | Paulina Koziejowska
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy