Reklama
Reklama

W związku Koziejowskiej i Orłosia robi się coraz poważniej! Ślub lada moment?

Paulina Koziejowska i Maciej Orłoś są ze sobą od kilkunastu miesięcy i wciąż są nierozłączni. Wygląda na to, że nie był to przelotny romans i para poważnie myśli o swoim związku. Wiele wskazuje na to, że myślą nawet o ślubie!

Koziejowska i Orłoś wezmą ślub?

Maciej Orłoś ma za sobą dwa rozwody i trzeci na horyzoncie. Prezenter jakiś czas temu rozstał się bowiem ze swoją trzecią żoną, Joanną Twardowską-Orłoś, a chwilę później wyszło na jaw, że ma już nową partnerkę, którą okazała się dziennikarka show-biznesowa Paulina Koziejowska. Ona sama zyskała sławę tak naprawdę w momencie, gdy związała się z Jackiem Borkowskim. Związek nie przetrwał jednak zbyt długo.

Za to z Orłosiem miłość kwitnie i nic nie wskazuje na to, by mieli się rozstać. Przeciwnie! Właśnie pojawiły się plotki o możliwym ślubie pary!

Reklama

A co je spowodowało? Otóż, ostatnio Paulina Koziejowska robiła wywiad z ekspertką od ślubów, Izabelą Janachowską. Spotkanie miało miejsce w salonie ślubnym gwiazdy, a dziennikarka była bardzo zainteresowana cenami sukien. Czyżby rozglądała się przy okazji za kreacją na swój ślub?

Tego nie zdradziła, jednak pewnym jest, że miłość Koziejowskiej i Orłosia kwitnie z każdym dniem. Para początkowo ukrywała swoje uczucie, ale kiedy już wyszli z cienia, nie tylko zaczęli pokazywać się razem na imprezach branżowych, ale także codziennie dodają relacje na Instagramie, przekonując wszystkich, jak szczęśliwi są ze sobą.

Co Paulina Koziejowska sądzi o małżeństwie?

Fani w komentarzach pod postem Koziejowskiej próbowali wyciągnąć z niej zdanie na temat zawierania małżeństwa. Jedna z fanek stwierdziła, że "bez ślubu nie ma wisienki na torcie", na co Koziejowska odparła, że "fajnie powiedziane". Inna fanka z kolei wyznała, że jest tradycjonalistką i uważa, że ślub to przypieczętowanie miłości. Paulina Koziejowska odpowiedziała jej brawami!

Kto wie, może Maciej Orłoś przeczyta komentarze pod wpisem swojej ukochanej i popędzi po pierścionek? Póki co najprawdopodobniej jest jeszcze mężem swojej byłej żony. Dziennikarz nie wspomniał bowiem, czy udało mu się już uzyskać rozwód. Biorąc pod uwagę, ile w naszym kraju trwają tego typu formalności, może się to jeszcze ciągnąć...

Zobacz też:

Maciej Orłoś jest winny skarbówce... prawie pół miliona złotych!

Paulina Koziejowska w skąpym bikini ze sznureczków

Ostra odpowiedź Zełenskiej na list Rogera Watersa

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Paulina Koziejowska | Maciej Orłoś
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy