Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Paulina Koziejowska i Jacek Borkowski już nie kryją się ze swoim uczuciem!

Paulina Koziejowska (31 l.) opublikowała „całuśne” zdjęcie z Jackiem Borkowskim (59 l.) i tym samym potwierdziła, że są parą.

Kiedy media zaczęły rozpisywać się, że aktora i pogodynkę Nowej TV łączy coś więcej niż tylko przyjaźń, oboje postanowili zabrać głos w tej sprawie.

Reklama

Potwierdzili, że faktycznie spotykają się ze sobą, jednak podkreślali, że czas pokaże, czy zrodzi się między nimi prawdziwe uczucie.

"Poznaliśmy się jakiś czas temu. Bardzo się polubiliśmy. Lubimy spędzać ze sobą czas, czasem się spotykamy, a co będzie, czas pokaże... Mamy wiele wspólnych tematów, dobrze się ze sobą czujemy. Jest świetnym facetem" - wyznała niedawno Paulina Koziejowska "Super Expressowi".

Okazuje się jednak, że już się upewnili, że chcą być razem.

Paulina Koziejowska zamieściła na swoim profilu na Instagramie zdjęcie, na którym widzimy, jak całuje się z Jackiem Borkowskim. W podpisie podziękowała mu, że jest obecny w jej życiu, a w hasztagach już bardziej dosłownie przekazała, że są parą i łączy ich miłość.

Jej ukochany z kolei niedawno zamieścił fotkę, na której widzimy go nie tylko z Pauliną Koziejowską, ale także jego dziećmi.

Pod "całuśnym" zdjęciem Koziejowskiej z Borkowskim aż zaroiło się od gratulacji i życzeń szczęścia na wspólnej drodze.

Nie pozostaje nic innego, jak przyłączyć się do nich!

***

Zobacz więcej materiałów z życia gwiazd:


Dowiedz się więcej na temat: Jacek Borkowski | Paulina Koziejowska

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje