Reklama
Reklama

Patryk Vega zatrudni swoje dzieci w najnowszej produkcji!? Reżyser postawił sprawę jasno

Patryk Vega powiedział szczerze, co myśli o angażu swoich dzieci do produkcji swoich filmów. Reżyser ma na ten temat bardzo stanowcze zdanie.

Patryk Vega zatrudniłby dałby role swojemu dziecku w filmie?

Patryk Vega w rozmowie z Jastrząb Post poruszył kwestię zatrudniania swoich dzieci w reżyserowanych przez siebie filmach. Okazuje się, że reżyser ma na ten temat bardzo stanowcze zdanie. 

Po chwili namysłu postanowił jednak uzasadnić, dlaczego nie uważa, że angaż swoich dzieci we własne produkcje to dobry pomysł. Patryk Vega przyznał, że mocno rozgranicza życie prywatne od zawodowego.

Reklama

Reżyser widzi jednak możliwości odstępstwa od tej zasady. Przyznaje, że gdyby jego dziecku bardzo zależało na zrobieniu kariery aktorskiej, postanowiłby spełnić te marzenia.

Kim jest Patryk Vega?

Patryk Vega urodził się 2 stycznia 1977 roku w Warszawie. Naprawdę nazywa się Patryk Sebastian Krzemieniecki, jednak jak tylko uzyskał pełnoletniość zmienił nazwisko, marząc o karierze międzynarodowej. Filmami interesował się już jako dziecko. W 2005 roku stworzył jeden z swoich największych hitów, film "PitBull", który został zrealizowany również w formie serialu telewizyjnego. Wyreżyserował również taki filmy, jak "Botoks", "Kobiety mafii", czy "Polityka". Prywatnie od 2010 roku jest żonaty z Katarzyną Słomińską. Para ma razem troje dzieci: 10-letnią córkę i synów-bliźniaków.

Zobacz też:

Monika Olejnik o odebraniu koncesji TVN7: "To skandal. Może ma chrapkę jakiś ksiądz?"

Karolina Korwin Piotrowska przyznała, że paliła marihuanę! Jak się jej podobało?

Rosja się nie wycofuje. "Na granicę z Ukrainą przerzucono kolejnych żołnierzy"

Koronawirus. Adam Niedzielski zapowiedział znoszenie limitów dla niezaszczepionych

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Patryk Vega
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy