Reklama
Reklama
Tylko u nas

Patryk Vega tęskni za życiem singla? „Robię sobie tripy po najfajniejszych klubach na świecie”

Patryk Vega (43 l.) jest mężem i ojcem, a mimo to nie ogranicza się w żaden sposób. Jak zdradził naszemu dziennikarzowi, wyjeżdża na kilkudniowe wycieczki po klubach, żeby potańczyć. Czy to oznacza, że ma już dość rodzinnych wyjazdów?

Patryk Vega, twórca filmu "Miłość, seks &pandemia", dba o swoje życie prywatne. Rzadko decyduje się zdradzać jakieś szczegóły z codziennego życia swojej rodziny. Nam wyznał jednak, jak bawił się na wakacjach z żoną i dziećmi. Czy był zadowolony z wyjazdu?

Patryk Vega był z rodziną na Safarii

Reżyser postanowił zabrać swoich najbliższych w miejsce, które sam odwiedzał już wielokrotnie, bo bardzo je lubi. Safari mogłoby być gratką dla miłośników dzikich zwierząt jednak okazało się nudne dla dzieci gwiazdy. Jak przyznał w wywiadzie, jego pociechy najbardziej cieszyły się z zabawy na basenie.

Patryk Vega ma dość rodzinnych wyjazdów?

Reklama

Zapytany o to, gdzie chciałby się teraz wybrać przyznał, że nie planuje podróży ze względu na atrakcyjność danego regionu, a własne upodobania, zainteresowania, które w danym momencie zaprzątają mu głowę. Jako przykład podał własne zamiłowanie do zabaw w klubach.

Patryk Vega - wiek, rodzina, filmografia

43-letni reżyser stworzył takie filmy jak m.in. "Botoks", "Polityka", "Kobiety mafii" czy najnowszy "Miłość, seks & pandemia". Twórca nakręcił już także film biograficzny, który trafi do kin jesienią 2022 roku. Mimo ogromnej popularności mężczyzna stara się chronić swoje życie prywatne. O jego żonie Katarzynie Słomińskiej oraz trójce dzieci niewiele wiadomo. Artysta prowadzi konto na Instagramie pod nazwą @patryk_vega_official.

Zobacz też:

Patryk Vega nie będzie już reżyserem? "Nakręciłem swój ostatni film"

Patryk Vega ostro o Wojewódzkim: Nie będę rozmawiać z PAJACAMI

Bestsellery Empiku 2021: Magdalena Boczarska wyglądała obłędnie!

Koronawirus w Polsce. Raport Ministerstwa Zdrowia z 16 lutego

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Patryk Vega
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy