Reklama
Reklama

Patryk Cebulski w końcu się doczekał. Przemiana w kobietę!

Uczestnik programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" o najbliższym wyzwaniu w show i wymarzonych postaciach, w które chciałby się wcielić. Aktor znany widzom z takich seriali jak "Kuchnia" czy "Kowalscy kontra Kowalscy" nie kryje podekscytowania występem w szesnastej edycji popularnego programu w roli… kobiety!

Kariera młodego aktora przyspiesza

23-letni student Akademii Sztuk Teatralnych im. Stanisława Wyspiańskiego w Krakowie nie może narzekać na brak propozycji zawodowych. Przystojny aktor zyskał sympatię widzów telewizji Polsat przede wszystkim występując w serialach "Kowalscy kontra Kowalscy" i "Kuchnia". Sprawdzając się doskonale na małym ekranie, poprowadził także kulisy "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami" i był jednym z gospodarzy "Sylwestrowej Mocy Przebojów". Wiosną ma natomiast okazję prezentować swój wokalny talent na scenie programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo".

Patryk Cebulski przed startem 16. edycji programu nie krył obaw i stresu. W końcu w programie występują osoby, które zawodowo śpiewają - znana wokalistka Anna Jurksztowicz, gwiazda młodego pokolenia, Viki Gabor, Ania Rusowicz, córka Ady Rusowicz i Wojciecha Kordy z zespołu Niebiesko-Czarni, czy wykonawca wielkiego hitu "Pump It Up" Danzel.

Wielkie emocje i... zanik pamięci!

Reklama

To wszystko okazało się, bo młody aktor w swojej pierwszej metamorfozie zachwycił jurorów i pozostałych uczestników. To on jako Bruno Mars w utworze "24K Magic" wygrał odcinek otwierający 16. edycję! Emocje były ogromne.

Wyczekiwana damska rola

Jednym z wyzwań w programie "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" jest zmiana płci. Okazuje się, że Patryk Cebulski podchodzi do tego wyzwania zawodowo, a wręcz nie może się doczekać przeobrażenia w kobietę.

Wszystko okaże się w piątym odcinku show, którego emisja w piątek 1 kwietnia w Polsacie. Patryk Cebulski zaprezentuje się widzom jako Alicja Majewska, która zyskała ogromną popularność między innymi dzięki przebojom takim jak "Być kobietą", "Bywają takie dni", czy "Jeszcze się tam żagiel bieli".

Czekając na metamorfozę w Zbigniewa Wodeckiego

Poza rolą żeńską, Patryk Cebulski także liczy na to, że wylosuje postać Zbigniewa Wodeckiego. Aktor nie ukrywa swojego uwielbienia dla nieodżałowanej legendy polskiej sceny.

Jak Waszym zdaniem Patryk Cebulski poradzi sobie jako kobieta w "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"?

Wszystko o "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"

Program "Twoja twarz Brzmi Znajomo" możecie oglądać w piątki o godz. 20:05 w Polsacie lub na PolsatGo!

***

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Patryk Cebulski | "Twoja twarz brzmi znajomo"
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy