Reklama
Reklama

Patricia Kazadi nie miała nawet 20 lat, gdy została milionerką. Potem wszystko się posypało

Patricia Kazadi (35l.) dorobiła się ogromnych pieniędzy jeszcze przed 20 rokiem życia. Była dumna, że jej ciężka praca przyniosła zamierzone efekty, jednak w końcu sielanka w show-biznesie dobiegła końca. Gwiazda musiała zakończyć pracę w telewizji. Znamy powód jej zniknięcia.

Błyskawiczna kariera Patrici Kazadi

Patricia Kazadi rozpoczęła pracę w telewizji już w wieku 17 lat. Pracowała jako prezenterka stacji TVN Lingua. Później była współautorką i autorką tekstów do scenariuszy. 

Największą popularność zyskała jako prowadząca programu "You can dance - po prostu tańcz". Przez kilka lat nie znikała z ekranów telewizyjnych. Patricia Kazadi była prezenterką, aktorką, piosenkarką i tancerką.

Gwiazda zagrała także w popularnych serialach: "Egzamin z życia", "Fala zbrodni", "Ranczo". Była też prowadzącą "X- factor". Jej telewizyjna kariera przynosiła ogromne dochody, jednak gwiazda postanowiła odejść ze świata show-biznesu

Reklama

Patricia Kazadi i jej pierwszy milion

Patricia Kazadi przyznała, że od 18 do 20 roku życia skupiła się na ciężkiej pracy, którą była bardzo podekscytowana. Zaowocowało to pojawieniem się pierwszego miliona na koncie już w wieku 19 lat

Celebrytka za przyjście na imprezę potrafiła zażądać 10 tys. złotych. W wywiadzie dla "Studio TTV" przyznała wprost, że nie może narzekać na swoje zarobki z telewizji. Mimo to postanowiła zniknąć z ekranów na 5 lat. 

Dlaczego Patricia Kazadi zniknęła z telewizji?

Patricia Kazadi przyznała, że swoją przygodę z show-biznesem zaczęła bardzo wcześnie i nie do końca była emocjonalnie przygotowana na ten świat. Po czasie praca w TV przestała sprawiać jej frajdę, poczuła psychiczne zmęczenie

Kazadi dojrzewała na oczach całej Polski. Niestety już wtedy zmagała się z hejtem, który trwał 20 lat. Internauci komentowali wygląd gwiazdy, a dokładniej jej wagę. Przez to Patricia Kazadi popadła depresję. Właśnie z tego powodu musiała zniknąć z telewizji. 

Jak Patricia Kazadi poradziła sobie finansowo bez pracy w telewizji?

W jednym z wywiadów Pomponika Patricia Kazadi przyznała, że mimo straconych zarobków z TV poradziła sobie bardzo dobrze. Wszystko dlatego, że nie ma zbyt dużych wymagań finansowych. 

Gwiazda wyznała także, że rezygnując z pracy w telewizji, zarabiała pieniądze na Instagramie, które były dla niej wystarczające. Grała także w teatrach. Jej decyzja o odejściu z TV była świadoma i zadawała sobie sprawę, że może nie mieć szansy powrotu do medialnego świata. 

Patricia Kazadi powróciła jednak na ekrany po 5 latach przerwy. Wiadomością tą podzieliła się ze swoimi fanami na Instagramie. Dostała rolę w serialu, a także propozycję zagrania w filmie. Postanowiła nie rezygnować z teatru i śpiewu

CZYTAJ TAKŻE:

Małgorzata Tomaszewska przerywa rozmowę w "Pytaniu na śniadanie". To przez wzruszenie

Kate Bush, Iggy Pop i Queen: Dzięki filmom i serialom wrócili na szczyt

Sylwia Grzeszczak i Liber potwierdzili rozstanie. "Podjęliśmy decyzję"

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Patricia Kazadi
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy