Przejdź na stronę główną Interia.pl
Przejdź na stronę główną Interia.pl

Partnerka Kamila Durczoka tak bawi się na wakacjach bez ukochanego! To koniec ich związku?!

Niedawno w mediach znów pojawiły się plotki, że to jednak koniec związku Kamila Durczoka (51 l.) z piękną blogerką Julią, bardziej znaną jako Fabjulus. Teraz okazuje się, że faktycznie doskonale bawi się na wakacjach bez dziennikarza.

Związek Kamila Durczoka i Julii nie należy do najspokojniejszych. Para już raz zdążyła się rozstać, by za chwile dać sobie drugą szansę.

Reklama

Wówczas wydawało się, że od października 2018 roku wszystko już między nimi będzie w jak najlepszym porządku. Niestety najwidoczniej coś popsuło się w ich relacjach tuż przed urodzinami dziennikarza, które obchodzi 6 marca.

Na jego profilu w mediach społecznościowych pojawiły się zdjęcia z urodzinowego, egzotycznego wyjazdu, na który wybrał się bez Julii.

Ona zaś nie złożyła mu nawet życzeń urodzinowych, a teraz okazało się, że poleciała na wakacje tylko ze swoim synem z poprzedniego związku. Julia zdecydowała się na podróż swoich marzeń do Tajlandii i postanowiła spełnić to marzenie bez Kamila.

Na zdjęciach, które publikuje na swoim profilu, widać, że bawi się doskonale. Myślicie, że to ostateczny koniec ich miłości?!    

***

Zobacz więcej materiałów wideo: 

Dowiedz się więcej na temat: Kamil Durczok

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje