Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Pamela Anderson najseksowniejszą WAG na mundialu?

Pamela Anderson (50 l.), która od kilku miesięcy jest w związku z francuskim piłkarzem Adilem Ramim (32 l.), przyćmiewa inne partnerki piłkarzy?

Podczas trwania takich wydarzeń jak mistrzostwa świata w piłce nożnej media, zwłaszcza te kolorowe, interesują się nie tylko samymi piłkarzami, ale także ich partnerkami, które określane są mianem WAGs (Wives and Girlfriends).

Reklama

Zagraniczne media przypominają, że do tego zacnego grona należy od jakiegoś czasu również Pamela Anderson.

Aktorka od około roku związana jest bowiem z środkowym obrońcą Olimpique Marsilia i reprezentantem Francji, Adilem Ramim.

Para poznała się w maju ubiegłego roku podczas Grand Prix Formuły 1 i od tego czasu są niemal nierozłączni. Dla nowego ukochanego gwiazda "Słonecznego patrolu" przeprowadziła się nawet do Marsylii, gdzie kupili wspólny dom.

O swoim związku z młodszym od niej o 18 lat piłkarzem po raz pierwszy opowiedziała w lutym tego roku w wywiadzie dla "Daily Mail".

Wyjawiła, że żyją jak każda normalna para i wbrew pozorom wcale nie otaczają się przesadnym luksusem. Zdradziła także, że jej ukochany nie mógł uwierzyć, że naprawdę ma 50 lat, gdyż jego zdaniem wygląda dużo młodziej.

Jeśli chodzi o niego samego, to podobnie jak Pamela Anderson, ma dwoje dzieci z poprzedniego związku.

Obecnie, ze względu na trwający mundial, Anderson i Rami mają od siebie przymusowy odpoczynek. Można przypuszczać, że skoro są w sobie tak szaleńczo zakochani, to zapewne bardzo za sobą tęsknią.

Ładna z nich para? Uważacie, że jest najseksowniejszą WAG na mundialu?

***

Zobacz więcej materiałów z życia gwiazd:

pomponik.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Pamela Anderson

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje