Reklama
Reklama

Pajączkowska szykuje wielki powrót. Po zwolnieniu z TVP zapowiada własne show

Karolina Pajączkowska, która w ostatnim czasie stała się jedną z gwiazd TVP i TVP Info w sierpniu nagle zrezygnowała z pracy dla publicznego nadawcy. Wówczas wszystko odbyło się w atmosferze skandalu, ponieważ gwiazda ujawniła, że padła ofiarą mobbingu w pracy. Teraz po dłuższej przerwie od telewizji, zapowiedziała, że planuje powrót w wielkim stylu. Ma już nawet własny program…

Pajączkowska wraca przed kamerę. Ma dość telewizji

Karolina Pajączkowska powoli wraca do show biznesu po odejściu z TVP, skąd zwolniła się w atmosferze skandalu. Choć początkowo podkreślała, że zrezygnowała z posady przed końcem kontraktu z przyczyn osobistych. Wszystko zmieniło się, gdy Onet ujawnił szokujące szczegóły w sprawie Michała A., który był jednym z prowadzących "Wiadomości". Wówczas Pajączkowska napisała w social mediach, że padła "ofiarą" jednego ze współpracowników i "cieszy się, że ten człowiek nie wróci już do pracy i nie skrzywdzi nikogo więcej". Reakcja prezenterki nie pozostawiała złudzeń.

Reklama

Od tamtego czasu w mediach przycichło nieco na jej temat, lecz okazuje się, że młoda gwiazda nie próżnowała przez ten czas, a szukała nowego planu na swoje życie zawodowe. Okazuje się, że z powodzeniem znalazła inne wyjście. Jak wyjawiła fanom, po długiej drodze, którą przebyła, walcząc o zauważenie i docenienie w pracy, postanowiła sama zadbać o swój los, działając na własny rachunek.

"Jako dziennikarka opisałam wiele ludzkich historii, ale nigdy nie opisałam swojej. Młoda dziewczyna przyjeżdża do wielkiego miasta, wierząc, że może osiągnąć sukces. Każdego dnia dając z siebie wszystko. Ale okazuje się, że to za mało. Nigdy nie przebije medialnego sufitu. Nikt nigdy jej nie doceni, dlatego postanawia napisać własną historię" — mówi na nagraniu opublikowanym w sieci Karolina Pajączkowska.

Po tym wstępie zapowiedziała swoje nowe talk-show, które zostanie zatytułowane "Pajączkowska Show". Choć nie zdradziła, jak dokładnie będzie wyglądał jej format, swego czasu opowiadała publicznie o planach, które powoli przekuwa w rzeczywistość.

"Będą fakty z kraju i ze świata, ciekawostki, rozmowy. Jednym słowem to wszystko, co naprawdę ma znaczenie" — mówiła już jakiś czas temu w swoich social mediach.

Pajączkowska szykuje się na proces z pracownikiem TVP. Zamierza ujawnić wszystkie szczegóły

Karolina Pajączkowska została pozwana przez swojego dawnego współpracownika z TVP. Prezenter "Wiadomości" tuż po tym, jak w mediach pojawiły się straszne doniesienia na jego temat, zmobilizował kancelarię adwokacją i z pomocą wykwalifikowanych osób złożył pozew cywilny przeciwko Pajączkowskiej.

"Mój pierwszy proces w życiu. Z dumą odtajnię wszystkie zabezpieczone dowody. Opinia publiczna w końcu się dowie o szantażu, poniżeniach i praktykach pana Michała A. Sprawiedliwości stanie się zadość" — pisała jakiś czas temu w mediach społecznościowych.

Zobacz też:

Pajączkowska po wyborach już tego nie ukrywa. Dobitne wyznanie dziennikarki

Najpierw odejście z TVP, a teraz to. Karolina Pajączkowska nie przestaje zaskakiwać

Gwiazdor TVP rusza do kontrataku po wybuchu ogólnopolskiego skandalu. Pozwana została nawet Pajączkowska

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Karolina Pajączkowska
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy