Przejdź na stronę główną Interia.pl

Oto Staszek Karpiel-Bułecka z żoną

Na pewno sprawi, że niejedno niewieście serce zadrży w czasie nowej edycji "Tańca z gwiazdami". Kim jest Stanisław Karpiel-Bułecka?

Nie jest tylko bratankiem lidera zespołu Zakopower, chociaż spogląda na stryja z podziwem.

Reklama

"Przez w sumie niewielką różnicę wieku, to raczej trochę mój starszy brat" - zwierza się "Życiu na gorąco". W wywiadach Stanisław uparcie powtarza jednak, że to, co najważniejsze, zawdzięcza bratu - starszemu o 20 lat Janowi, znanemu z góralskiego zespołu Krywań, multiinstrumentaliście i architektowi.

Z takimi genami trudno się dziwić, że i Stanisława ciągnęło do muzyki.

Jak podaje "Życie na gorąco", zamiast odcinać kupony od sukcesu stryja, postanowił wziąć udział w niezależnym projekcie. W chwalonym przez krytykę i odnoszącym sukcesy zespole Gooral jest wokalistą. Nie zniósłby porównań ze sławnym wujem.

"Lubię chodzić własnymi szlakami" - przyznaje.

Nikogo nie powinien dziwić też fakt, że przyszły uczestnik "Tańca z gwiazdami" to znakomity narciarz. Jako piętnastolatek zakochał się w narciarstwie freestylowym i do dziś pozostał mu wierny.

A skoro już o wierności mowa... Płeć piękna z pewnością ze smutkiem odnotuje fakt, że Stanisław jest także wierny swojej żonie - atrakcyjnej blondynce, z którą pokazał się na początku sierpnia na zawodach Red Bull X-Fighters w Poznaniu.

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Stanisław Karpiel | Taniec z gwiazdami

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje