Reklama
Reklama

Osoba z otoczenia Lewandowskiej kontaktowała się z Wolińskim. Oto co ujawnił

Anna Lewandowska ku zaskoczeniu i zmartwieniu wielu kilkanaście dni temu nagle przestała prowadzić swój profil na Instagramie, na którym wcześniej codziennie dodawała relacje. Wprawdzie zarówno jej management, jak i ona sama dali znać, że wszystko jest w porządku, jednak niektórzy nadal martwią się o swoją idolkę. Teraz fanów „Lewej” postanowił uspokoić Dawid Woliński, który wyznał, że miał kontakt z osobą z otoczenia Lewandowskiej.

Anna Lewandowska zaniepokoiła zniknięciem z social mediów

Anna Lewandowska przez kilka lat prowadzenia konta na Instagramie praktycznie codziennie była w stałym kontakcie z fanami. Kiedy kilkanaście dni temu na jej profilu przestały pojawiać się posty oraz instastories, jej fani zaczęli się martwić, a jeszcze inni snuć teorie spiskowe. Jedni twierdzili, że mogła mieć w tym czasie operację plastyczną, jeszcze inni podejrzewali, że mogło wydarzyć się coś niedobrego.

Reklama

Po kilkunastu dniach milczenia, management sportsmenki wydał krótkie oświadczenie, w którym poinformował, że Ania przebywa na wakacjach, podczas których zwyczajnie odpoczywa od social mediów. Następnie ona sama w czwartkowy wieczór postanowiła wrzucić "storkę", z której dowiedzieliśmy się, że kończy już swoją niezwykłą wyprawę i wraca do domu. To jednak nie wszystkich uspokoiło. Fani czekają na "gadane" instastory.

Dawid Woliński uspokaja fanów Lewandowskiej

Nie wiadomo, kiedy takowe się pojawią, natomiast teraz fanów Lewandowskiej postanowił uspokoić Dawid Woliński. W rozmowie z Plotkiem wyznał, że ostatnio kontaktowała się z nim stylistka "Lewej", co może oznaczać, że niebawem szykuje jakieś wyjście, a co za tym idzie, wróci do życia publicznego.

Ma również swoją teorię dotyczącą zniknięcia Lewandowskiej.

"Nie jest to chyba takie "zniknięcie", bo kilka dni temu kontaktowała się ze mną jej stylistka w sprawie jakichś wydarzeń i sytuacji z bliskiej, niedalekiej przyszłości, także myślę, że Ania ma ochotę po prostu odpocząć" - powiedział.

Kto wie, może Anna Lewandowska szykuje dla nas jakąś niespodziankę? Jedno jest pewne, po tak długim czasie nieustannej obecności w social mediach, przerwa z pewnością jej się należała.

Zobacz też:

Co dzieje się z Anną Lewandowską? Wciąż nie ma wieści po nagłym zniknięciu. Fani zaniepokojeni

Nie tak kolorowo jak wszyscy myślą. Lewandowscy pokłócili się w restauracji

Ujawniła gigantyczne zarobki Lewandowskiej. Takiego wyniku nawet Robert mógł pozazdrościć

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Dawid Woliński | Anna Lewandowska
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy