Reklama
Reklama

Oscary 2015: Agata Kulesza i Agata Trzebuchowska jadą do Los Angeles. Zostaną wpuszczone na galę?

Agata Kulesza (43 l.) początkowo nie chciała jechać na rozdanie Oskarów, tłumacząc się nawałem pracy w Polsce. Zdanie jednak zmieniła!

Czarno-biała "Ida" zarobiła do tej pory na całym świecie blisko 11 milionów dolarów. To najchętniej oglądany polski film od 25 lat i faworyt w oscarowym wyścigu o statuetkę dla najlepszego filmu nieanglojęzycznego.

Agata Trzebuchowska, która w obrazie wcieliła się w zakonnicę, zdradza, że wraz z Agatą Kuleszą i reżyserem Pawłem Pawlikowskim będzie obecna za oceanem. Nie ma jednak pewności, że znajdzie się na samej gali...

"Jedziemy do Los Angeles wspierać Pawła i Łukasza [Żala, nominowanego za zdjęcia do "Idy" i "Joanny"] w tym ważnym wydarzeniu. Czy wejdziemy razem z nimi na galę, to się okaże. Tak czy siak, niezależnie od werdyktu, będziemy świętować sukces polskiego kina, bo to nie tylko 'Ida' dostała nominację, ale i dwa polskie dokumenty" - mówi Trzebuchowska agencji Newseria Lifestyle.

Reklama

Dodaje, że swojej przyszłości nie wiąże z aktorstwem. Obecnie jest studentką międzywydziałowych studiów humanistycznych na Uniwersytecie Warszawskim. Chciałaby jednak pracować w samej branży filmowej.

"Może zagram jeszcze w jakimś filmie, a może nie, zobaczymy. Film mnie interesuje i chciałabym w tej branży pracować, ale na pewno w innym charakterze".

Gala rozdania Oscarów już 22 lutego!

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Agata Kulesza
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy