Reklama

Reklama

Reklama

Opozda z chorym synem w szpitalu! Znalazł się Królikowski!

Joanna Opozda poinformowała na Instagramie, że jej syn jest poważnie chory i trafił do szpitala. Vincent ma zaledwie miesiąc i dostał poważnej infekcji. Na szczęście udało się ją opanować antybiotykami. Aktorka wrzuciła zdjęcie z niemowlakiem z oddziału patologii noworodka. W tym czasie Antek Królikowski przebywał na evencie charytatywnym. Nasz informator mówił, że aktor świetnie się bawił i był w dobrym nastroju. Od razu pojawiły się pytania, dlaczego nie wspiera teraz żony i syna?

Syn Opozdy i Królikowskiego w szpitalu

Joanna Opozda zamieściła na Instagramie wpis, w którym wyjaśnia, że jest z synem w szpitalu z powodu poważnej infekcji. Vincentowi nic nie grozi, lekarze opanowali sytuację i podali mu antybiotyki. Aktorka wrzuciła zdjęcie z oddziału patologii noworodka i zwróciła uwagę na tragiczne warunki, w których przebywają najmłodsi pacjenci i ich mamy.

Aktorka spędziła noc przy łóżeczku syna. Spała na podłodze, bo w salach nie ma łóżek dla rodziców. Jak pisze, jest tylko jedno drewniane krzesło. "Nie zdawałam sobie sprawy z tego, jak tragicznie wyglądają polskie oddziały szpitalne dla dzieci" - pisze Opozda.

Reklama

"Usłyszałam, że pacjentami są tutaj dzieci i to o nie należy dbać, nie o matki. Oczywiście to nie jest wina personelu. Ale przecież to my karmimy, kąpiemy, zmieniamy pieluchy, nosimy na rękach i potrzebujemy do tego siły, potrzebujemy snu i odpoczynku" - apeluje aktorka. I dodaje, że bardzo współczuje wszystkim samotnym matkom oraz wszystkim mamom chorych dzieci.

Gdzie jest Antek Królikowski?

Od razu pojawiły się pytania, gdzie jest ojciec Vincenta, Antek Królikowski? Nasz informator przekazał, że aktor był w tym czasie na imprezie charytatywnej i gotował dla uchodźców z Ukrainy. "Nastrój bardzo mu dopisywał. Często żartował" - podsumował nasz informator. 

Teraz Królikowski postanowił odnieść się do choroby syna i wpisu Opozdy. Okazuje się, że był na miejscu i rozmawiał z... ordynatorem. Deklaruje, że zapewnił odpowiednie warunki swojej rodzinie.

***

Zobacz także:

Kasia Cichopek znalazła pocieszyciela po rozstaniu z Hakielem! Osoba z TVP: "Łączy ich coś więcej niż praca"!

Willa córki Putina cała w barwach Ukrainy! Anonymous publikuje zdjęcia!

Margaret przeszła totalną metamorfozę. Zmiana na plus?

Pomagajmy Ukrainie - Ty też możesz pomóc!

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Antoni Królikowski | Joanna Opozda

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy