Reklama
Reklama

Opole 2022. Andrzej Rosiewicz dał czadu na scenie i jednym tekstem zgasił Kammela

Wczoraj rozpoczęło się Opole 2022, święto polskiej muzyki. Na scenie gościł między innymi Andrzej Rosiewicz (78 l.), który zaśpiewał swoją kultową piosenkę, znaną od kilku pokoleń.

Podczas pierwszego dnia 59. Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu 2022, widzowie mogli się bawić przy największych przebojach "starszego pokolenia", choć nie zabrakło też młodszych artystów. Prowadzącymi w tym dniu był Tomasz Kammel, Małgorzata Tomaszewska i Marek Sierocki.

Opole 2022: Andrzej Rosiewicz dał czadu na scenie

17 czerwca "Od Opola do Opola: Największe Gwiazdy! Legendarne Przeboje!" Andrzej Rosiewicz wykonał swój hit "Najwięcej witaminy". Choć blisko muzykowi do okrągłych 80 lat, to jest w świetnej formie. Skakał, biegał i wygłupiał się na scenie.

Jego energiczne show tak spodobało się publiczności, że przedłużył swój występ o kilka minut, zmieniając słowa piosenki.

Reklama

"Dziękujemy za serdeczną atmosferę, wzajemne zrozumienie i całkowitą zgodność poglądów" - powiedział wokalista, a następnie wykonał bis - i to nawet dwukrotny!

Opole 2022: Andrzej Rosiewicz jednym tekstem zgasił Kammela

Gospodarze piątkowego dnia festiwalu przy

"Największe braki mają polskie chłopaki. Na całym świecie większych braków nie znajdziecie. Dlatego wszystkich zebrałbym i wysłałbym na Krym" - zaśpiewał Andrzej Rosiewicz.

Na samym finiszu Rosiewicz, który podbił opolską scenę, zwrócił się do Tomasza Kammela:

W piątek na scenie Opola 2022 wystąpili m.in.: Anna Wyszkoni, Justyna Steczkowska, Leon Myszkowski, Halina Frąckowiak, Katarzyna Cerekwicka, Sławomir i Kajra, Sławek Uniatowski, Danuta Błażejczyk, Krzysztof Prusik, Andrzej Rybiński, Krystyna Giżowska, Marek Piekarczyk - TSA, Maja Hyży, Karolina Stanisławczyk, Halinka Mlynkova, Staszek Karpiel-Bułecka, Komodo, Stanisława Celińska, Skaldowie, Chór ZPiT Mazowsze, Mały Chór TGD oraz Andrzej Rosiewicz.

Zobacz także: 

Michał Szpak pod presją wyznał prawdę o swojej seksualności: "Tak, jestem..."

Kiedyś nazwał Wojewódzkiego "kretynem z Polski". Teraz sam mówi, że ma polskie korzenie

Gwiazdy, które przyznały się do zdrady: Figurska, Fronczewski, Michalczewski, Siwiec

Ile zarabia Martyna Wojciechowska? Kontrakty reklamowe za miliony

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Andrzej Rosiewicz | Tomasz Kammel | Festiwal w Opolu
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy