Reklama
Reklama

Opczowska nagle ujawniła prawdę o Cichopek i Kurzajewskim. Wieści nadeszły niespodziewanie

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski od czasu potwierdzenia plotek o związku są bacznie śledzeni przez fanów i media w całym kraju. Niedawno w sieci pełno było informacji o tym, że para rzekomo przeżywa kryzys w związku. Teraz do głosu doszła Małgorzata Opczowska, która współpracuje z parą w śniadaniówce. W wywiadzie ujawniła, jaka jest prawda. Odniosła się także do sprawy ślubu.

Opczowska zabrała głos w sprawie ślubu Cichopek. "Nic nie powiem"

W ostatnim wywiadzie Małgorzata Opczowska zmierzyła się z pytaniem o swoich znajomych z branży - Macieja Kurzajewskiego i Katarzynę Cichopek. Po tym jak media obiegły wieści o spodziewanym ślubie pary, nie cichną informacje o szczegółach uroczystości. Reporterka Jastrząb Post postanowiła zweryfikować te informacje w rozmowie z gwiazdą TVP, ale ta nie chciała na ten temat dyskutować.

Reklama

"Fani czekają. Wszyscy czekamy oczywiście. Mamy nadzieję, że kiedy będzie ten wielki dzień to się wszyscy o nim dowiemy. Ale na pewno nic na ten temat nie wiem i nic nie powiem. Wiem, że są razem bardzo szczęśliwi. Cudownie wyglądali razem pod choinką, wieszali wielką czerwoną bombkę. Tyle mogę zdradzić" - zdradziła nasza rozmówczyni.

Gwiazda zdradziła jednak, że z pozytywną energią zapatruje się na ten związek i szczerze im kibicuje. Wyznała również, że jeśli znalazłaby się na liście gości, czułaby się wyróżniona.

"Jeśli będę zaproszona, to na pewno będzie dla mnie zaszczyt" - odpowiedziała.

Opczowska wyjawiła prawdę o relacji prezenterów TVP. To widać po wyłączeniu kamer...

Opczowska nie gryzła się w język i wyjawiła, jak po zgaśnięciu kamer wygląda ich relacja. Okazuje się, że prawda niewiele ma wspólnego z plotkami, które można przeczytać w internecie.

"Życzę im wszystkiego najlepszego, trzymam za nich kciuki, widać po nich to wielkie szczęście, tą ogromną miłość - zaczęła. To jest chyba najważniejsze, to co ma ich spotkać. I też tacy dobrzy ludzie wokół, bo ważne jest, żeby tego dnia byli przy nas najbliżsi przyjaciele i ludzie, którzy nam po prostu dobrze życzą" - podsumowała.

Zobacz też:

Nowicki nagle wparował do "Pytania na śniadanie". Postawił ekipę na równe nogi. A to nie koniec

Nowicki ledwie wyszedł z budynku TVP, a tu takie wieści. Niespodziewane kulisy nagłego odejścia z "Pytania na śniadanie"

Katarzyna Cichopek skomentowała odejście Łukasza Nowickiego z TVP. "Powodzenia"

pomponik.pl
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy