Przejdź na stronę główną Interia.pl
Przejdź na stronę główną Interia.pl

Oni wzięli ślub w 2018 roku. Meghan i Harry przyćmili wszystkich? W Polsce też się działo!

2018 rok w show-biznesie obfitował w piękne śluby. Świat żył przede wszystkim królewską ceremonią Meghan i Harry'ego. Nie bez echa przeszła również uroczystość księżniczki Eugenii i Jacka Brooksbanka. Na polskim poletku emocjonowaliśmy się ślubami m.in. syna Zenona Martyniuka, Pauliny Krupińskiej i Sebastiana Karpiel-Bułecki czy Dody i Emila Stępnia. Kto jeszcze powiedział sobie "tak"? Sprawdźcie swoją pamięć, przeglądając naszą krótką galerię.

Książę Harry i księżna Meghan

To był najgłośniejszy i najgorętszy ślub mijającego roku. 19 maja książę Harry (34 l.) poślubił Amerykankę Meghan Markle (37 l.). 

Reklama

Ceremonii towarzyszyły spore kontrowersje. Dostarczyła ich osoba panny młodej. Największym problemem był jej stan cywilny. Meghan jest rozwódką, a do tej pory drzwi do rodziny królewskiej dla takich osób były zamknięte. Jednak królowa nie stanęła na drodze miłości i pozwoliła wnukowi poślubić Meghan. 

W dniu ślubu ukochana Harry’ego zaprezentowała się w prostej białej sukni z długim welonem. Z kolei na przyjęcie weselne założyła jeszcze skromniejszą kreację. Natomiast Harry najpierw wystąpił w mundurze, a następnie w smokingu.

Księżniczka Eugenia i Jack Brooksbank

W mijającym roku w rodzinie królewskiej były aż dwa śluby! Po Meghan i Harrym przy ołtarzu stanęli wnuczka królowej Elżbiety, księżniczka Eugenia (28 l.), i biznesmen Jack Brooksbank (32 l.). 

Panna młoda w tym wyjątkowym dla siebie dniu wyglądała pięknie. Jednak było coś, co mogło popsuć jej nastrój...  

Media donosiły, że na ślubie Eugenii Meghan miała skorzystać z rodzinnego zjazdu i ogłosić wszystkim, że spodziewa się dziecka. Tym samym skradła show pannie młodej. Księżniczka chyba jej tego nie wybaczy... 

O zachowaniu księżnej Sussex trudno zapomnieć. A już na pewno pamięta je Eugenia.

Daniel Martyniuk i Ewelina

Co tam królewskie śluby, jak w Polsce żenił się syn "króla disco polo", Zenona Martyniuka. Daniel (29 l.) poślubił swoją ciężarną narzeczoną Ewelinę (19 l.). 

Wesele było na bogato! Zaproszono 250 gości i bawiono się do rana. Było mnóstwo jedzenia, a także pokaz sztucznych ogni. Na imprezie zaśpiewał nie tylko Martyniuk, ale i Radek Liszewski.  

Spekulowano, że na organizację uroczystości wydano około miliona złotych, lecz to raczej przesadzona kwota.

O innych ślubach czytaj na następnej stronie.

Dowiedz się więcej na temat: śluby

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje