Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

"On jest najpiękniejszym mężczyzną na świecie"

Mickey Rourke jest tak zauroczony swoją nową partnerką, Anastassiją Makarenko, że wyznał, iż ich związek jest dla niego lepszy od wygrywania prestiżowych nagród filmowych. Dziewczyna twierdzi natomiast, że aktor jest "najpiękniejszym mężczyzną na świecie".

Jak podaje portal People.com, 57-letni aktor, który był w ubiegłym roku nominowany do Oscara za rolę w filmie "Zapaśnik", jest pod ogromnym wrażeniem rosyjskiej modelki, z którą spotyka się od pół roku.

Reklama

"Ona jest darem od niebios. Oczywiście jest przepiękną kobietą, ale poza tym ma wielkie serce i wspaniałą rodzinę. Jest bardzo związana ze swoimi rodzicami, a to wspaniali ludzie" - powiedział Rourke. "Nie zamieniłbym jej na 20 Oscarów!" - dodał.

Makarenko zabrała niedawno swojego ukochanego w podróż do Niemiec, aby mógł poznać jej rodziców i otrzymać ich błogosławieństwo.

"Mickey bardzo im się spodobał. On jest najpiękniejszym mężczyzną na świecie, jest wspaniałym chłopakiem" - powiedziała Makarenko w wywiadzie dla portalu People.com.

Niedawno w mediach pojawiły się doniesienia, że para ma zamiar wziąć ślub w kwietniu, jednak żadne z nich na razie nie potwierdziło tych informacji.

Dowiedz się więcej na temat: związek

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje