Reklama
Reklama

Omar Sangare nie chce rozmawiać na temat rozwodu. Dziś jest samotnym ojcem

Omar Sangare jest pierwszym polskim aktorem, który poślubił... innego mężczyznę, co w Stanach Zjednoczonych, gdzie mieszka od lat, nie jest niczym niezwykłym. Kilka miesięcy temu został ojcem uroczego Maximiliana, ale synkiem musi zajmować się sam, bo – jak donosi „Echo Dnia” - rozstał się z mężem.

Kiedy ćwierć wieku temu pochodzący ze Stalowej Woli aktor Omar Sangare postanowił szukać pracy i szczęścia za oceanem, nie przypuszczał, że zaledwie kilka lat zajmie mu dołączenie do grona najbardziej cenionych nowojorskich artystów.

Dziś jest dyrektorem największego na świecie festiwalu monodramów United Solo odbywającego się co roku w Theatre Row na Manhattanie i wykładowcą na Wydziale Sztuk Teatralnych prestiżowej uczelni Williams College Massachusetts, a o jego uwagę zabiegają najlepsze amerykańskie sceny.

Choć od lat mieszka w Ameryce, gdzie odniósł ogromny sukces jako aktor, reżyser i pedagog, ciągle - jak mówi - jest skromnym Polakiem pamiętającym, jak wiele zawdzięcza swojej ojczyźnie.

Reklama

Za oceanem Omar Sangare znalazł nie tylko spełnienie zawodowe, ale też... męża. Do tego, że jest nieheteronormatywny, przyznał się w 2014 roku w rozmowie z "VU Mag".

Dokładnie rok po dokonaniu coming outu Omar - podczas wizyty w studiu "Dzień dobry TVN" - pochwalił się obrączką.

Omar Sagere rozstał się z mężem

Omar Sangare i jego mąż w sierpniu 2020 roku zostali ojcami małej Zahry Bintou, a wkrótce potem... rozstali się, co ogłosił na swych łamach lokalny dziennik "Echo Dnia" ukazujący się m.in. w Stalowej Woli, czyli rodzinnej miejscowości aktora. Omar, choć dotąd nie przyznał oficjalnie, że jego małżeństwo jest już historią, zdecydował się usunąć z Instagrama i Facebooka wszystkie zdjęcia z partnerem. Zmienił też swój status na "single & free".

Amerykański portal "Popular Bio" potwierdził niedawno, że Omar jest singlem, ale nie chce rozmawiać z mediami o swoim "marital status & divorce", czyli stanie cywilnym i rozwodzie.

8 sierpnia ubiegłego roku 51-letni Omar opublikował w mediach społecznościowych zdjęcie tajemniczej kobiety w zaawansowanej ciąży, które opatrzył komentarzem: "One month to go!". Miesiąc później ogłosił, że... został tatą.

Wszystko wskazuje na to, że Maximilian jest w tej chwili jedynym mężczyzną w życiu Omara Sangare.

Zobacz też:

Joanna Opozda urodziła. Opublikowała urocze zdjęcie ze szpitala! "Mój mały, dzielny Vin"

Antek Królikowski okradziony, Opozda prosi o modlitwę. Niepokojący wpis aktorki

Sylwia Bomba tak bawi się na feriach! Pokazała zdjęcie w bikini!

Rząd znosi większość obostrzeń. Zostają maseczki

Źródło: AIM
Dowiedz się więcej na temat: Omar Sangare
Reklama
Reklama
Reklama