Reklama
Reklama

Oliwia Bieniuk załamana po porażce w "Tańcu z gwiazdami". "Jest mi przykro" (TYLKO U NAS)

Półfinałowy odcinek „Tańca z gwiazdami” okazał się być ostatnim dla Oliwii Bieniuk, która decyzją widzów, pożegnała się z tanecznym show. W rozmowie z Pomponik.pl młoda gwiazda opowiedziała, co czuje po przegranej oraz, jakie ma plany!  

18 października Oliwia Bieniuk obchodziła swoje 19. urodziny. We wzruszających życzeniach opublikowanych na Instagramie Jarosław Bieniuk życzył jej powodzenia w "Tańcu z gwiazdami". 

W tym wyjątkowym dla młodej gwiazdy dniu miał miejsce półfinałowy odcinek tanecznego show, w którym walczono o wejście do ścisłego finału. Córka Ani Przybylskiej od samego początku typowana była na faworytkę programu. 

Jakież było zdziwienie jurorów i sympatyków Oliwii, gdy prowadzący odczytali werdykt widzów. Okazało się, że Bieniuk nie zdobyła wystarczającej liczby głosów i opuszcza program.

Reklama

Oliwia Bieniuk szczerze o porażce w "Tańcu z gwiazdami". "Jest mi przykro

"W rozmowie z Pomponik.pl Oliwia wyznała, że liczyła na wejście do finału. Gwiazda ostatnie tygodnie poświęcała katorżniczym treningom, by szlifować do perfekcji swoje taneczne umiejętności.

Oliwia nie kryje smutku po bolesnym dla niej werdykcie.

A czego taneczne show nauczyło gwiazdę?

Oliwia Bieniuk wyjeżdża z Warszawy. Gdzie teraz zamieszka?

Przypomnijmy, że na czas trwania "Tańca z gwiazdami" Oliwia wyprowadziła się z rodzinnego domu i zamieszkała w Warszawie, by móc stawiać się na treningach i próbach do programu. 

Teraz jednak Bieniuk zdecydowała, że wróci do rodzinnej Gdyni, jednak w przyszłości nie wyklucza powrotu do stolicy. Jak sama mówi, w Warszawie jest więcej możliwości.

Już za tydzień 25 października odbędzie się wielki finał "Tańca z gwiazdami", podczas którego o kryształową kulę powalczy Kajra oraz Piotr Mróz. Na scenie pojawi się także gość specjalny, którym będzie Doda!

Nowe odcinki "Tańca z gwiazdami" obejrzysz też na PolsatGo, kiedy tylko chcesz! (SPRAWDŹ)

***
Zobacz więcej materiałów wideo:

Odcinek "Tańca z gwiazdami" przejdzie do historii! Odpadła faworytka show 

Tomasz Dedek potępia rodziców, którzy nie szczepią dzieci. Ale afera 

Oliwia Bieniuk obchodzi 19. urodziny! 

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Oliwia Bieniuk | "Taniec z gwiazdami" | Jarosław Bieniuk
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy