Reklama

Reklama

Reklama

Oliwia Bieniuk wspomina Annę Przybylską: "W Turcji mama kupiła mi kupę ubrań"

O Oliwii Bieniuk (19 l.) zrobiło się głośno, ponieważ już niedługo do kin trafi film ze wspomnieniami o jej mamie Annie Przybylskiej. Córka tragicznie zmarłej aktorki udzieliła niedawno wzruszającego wywiadu, w którym postanowiła opowiedzieć o relacji, którą łączyła ją z ukochaną mamą.

Można powiedzieć, że Oliwia Bieniuk to już pełnoprawna celebrytka. Nastolatka wystąpiła w kilku programach rozrywkowych, wzięła udział w sesjach zdjęciowych, a niedawno udzieliła poruszającego wywiadu, w którym opowiada o swojej zmarłej mamie. Dziewczyna w rozmowie zdradziła, jakie są jej ostatnie wspomnienia związane z Anną Przybylską.

Oliwia Bieniuk we wzruszających słowach wspomina Annę Przybylską

Anna Przybylska zmarła, kiedy Oliwia Bieniuk miała zaledwie 12 lat. Wkraczająca z dorosłość dziewczynka przeżyła wtedy prawdziwy koszmar, jednak cudownie wspomnienia związane z matką dały jej siłę do walki o normalność.

Reklama

Bieniuk w rozmowie z dziennikarzem Mateuszem Szymkowiakiem opowiedziała, o tym, co wryło jej się najbardziej w pamięć. Okazuje się, że Oliwia najbardziej zapamiętała wspólne zakupy z mamą.

"Niektóre momenty są jak przez mgłę. Niektóre pamiętam bardzo wyraźnie, a niektóre nie do końca. No ale jest parę fajnych wspomnień stąd. Jak wyjeżdżaliśmy do Turcji, to mama kupiła mi kupę ubrań i powiedziała, że wyjeżdżamy. W ogóle zrobiła mi zakupy i to było właśnie tutaj w domu. Ale takie wspomnienia z plaży, z parku... To raczej średnio" - powiedziała Oliwia Bieniuk w rozmowie z redaktorem programu "Pytanie na śniadanie".

Anna Przybylska - życie prywatne i kariera

Anna Przybylska urodziła się 26 grudnia 1978 roku w Gdyni. Przed rozpoczęciem kariery aktorskiej należała do agencji modelek Perfect Studio.

Jako aktorka zadebiutowała w 1997 roku w filmie Radosława Piwowarskiego "Ciemna strona Wenus". W 1998 roku zadebiutowała w telewizji rolą Marylki w serialu "Złotopolscy", emitowanym na antenie TVP2. W 2000 roku zagrała w filmie "Sezon na leszcza". Od 2003 do 2011 roku wcielała się w rolę dr Kariny w sitcomie "Daleko od noszy".

W listopadzie 2000 roku i w czerwcu 2002 roku wystąpiła w sesjach zdjęciowych dla magazynu "Playboy".

Otrzymała propozycję prowadzenia programu "Perfekcyjna pani domu" i jurorowania w "Mam talent!", jednak odrzuciła oferty.

W 2000 roku poślubiła tenisistę Dominika Zygrę, rok później rozwiedli się. Następnie była w związku z piłkarzem Jarosławem Bieniukiem, z którym miała córkę Oliwię oraz dwóch synów: Szymona i Jana.

Pod koniec lipca 2013 roku przeszła operację usunięcia guza trzustki w gdańskiej klinice. Leczyła się także w Szwajcarii. Zmarła 5 października 2014 roku.

Zobacz też:

Anna Przybylska nazywała Bieniuka mężem. Ale nie zdążyli się pobrać

Oliwia Bieniuk szykuje się do przeprowadzki. Znany piosenkarz zaoferował jej wsparcie

Jarosław Bieniuk o ostatnich chwilach Przybylskiej. Tych scen nie pokażą w filmie

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Oliwia Bieniuk | Anna Przybylska | "Pytanie na śniadanie"

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy