Reklama
Reklama
Tylko u nas

Oliwia Bieniuk nie zamierza już dłużej milczeć! Wyjawiła to o nowej "miłości"

Oliwia Bieniuk (19 l.) zyskała ogromną rozpoznawalność dzięki występom w "Tańcu z Gwiazdami". Córka Anny Przybylskiej i Jarosława Bieniuka coraz odważniej porusza się po rodzimym show-biznesie. Celebrytka pojawiła się również na Polsat SuperHit Festiwal 2022, gdzie opowiedziała nam, o koledze ze zdjęć...

Oliwia Bieniuk od najmłodszych lat obecna jest w show-biznesie. Wszystko za sprawą sławnych rodziców. Annę Przybylską uwielbiali niemalże wszyscy i chętnie podglądali jej życie prywatne, w tym dzieci gwiazdy.

Udział w "Tańcu z Gwiazdami" zapewnił jej miejsce w show-biznesie!

Niewielu przypuszczało, że Oliwia będzie chciała podążać tą samą drogą, co mama. Gwiazdka zapowiedziała, że przygotowuje się do egzaminów do szkoły teatralnej, a co za tym idzie, rzadziej pojawia się na ściankach.

W rozmowie z Pomponikiem przyznała, że trochę odzwyczaiła się od pozowania. Wizyta na imprezach branżowych nie wydaje się już jednak takim nieznanym lądem, bowiem udział w "Tańcu z gwiazdami", przetarł jej szlaki w show-biznesie.

Reklama

Media coraz częściej interesują się również jej życiem prywatnym. Ostatnio w sieci pojawiły się zdjęcia Oliwii w towarzystwie tajemniczego mężczyzny. Na fotkach wykonanych przez paparazzi nie zabrakło miłosnych uścisków i pocałunków.

Oliwia Bieniuk i plotki o "ukochanym"

Fani od razu rozpisali się go celebrytki, z pytaniami, czy to jej nowa miłość. Oliwia nie kryła irytacji w swoich mediach społecznościowych, gdzie tłumaczyła, że "nie ma żadnego ukochanego". Przyznała również, że dywagacje na temat jej życia prywatnego są już dla niej męczące.

Oliwia nie ukrywa, że ta odsłona sławy nie do końca jej się podoba. Bieniuk nie była gotowa bowiem na to, że paparazzi będą ją śledzić nad ranem i zrobią jej fotki z zaskoczenia.

Córka Jarosława Bieniuk przyznała, że ta sytuacja wiele ją nauczyła. Teraz już wie, że nie może wszystkim ufać. Czy to oznacza, że ktoś dał cynk paparazzi, gdzie spędza czas Oliwka? Na to pytanie odpowiedziała z uśmiechem...

Trzeba przyznać, że w show-biznesie z całą pewnością musi uważać na to, komu ufa...

Zobacz też:

Kasia Cichopek i Marcin Hakiel porozumieli się w sprawie alimentów

Marcelina Zawadzka i Sylwia Grzeszczak kuszą dekoltami na ściance! Złota czy srebrna?!

Maja i Grzegorz Hyży wraz z ukochanymi i ich dziećmi celebrują komunię synów. Wybór stylizacji piosenkarki szokuje!

Polsat SuperHit Festiwal 2022. Beata Kozidrak w niebotycznie wysokich klapkach drepta po scenie w Operze Leśnej. Stylowo?


pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Oliwia Bieniuk
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama