Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Olimpiada w Rio 2016: Te seksowne polskie olimpijki skradną całe show!

Nie jest tajemnicą, że polskie kobiety należą do najładniejszych na świecie! A co dopiero nasze sportsmenki! Patrząc na dziewczyny, które wystartują na olimpiadzie w Rio de Janeiro, nie możemy oprzeć się wrażeniu, że większość z nich nieźle zamiesza i skradnie całe show dla siebie. Mężczyźni nie będą mogli bowiem oderwać wzroku od naszych piękności! Która z nich według was zasługuje na miano Miss olimpiady w Rio?

1. Agnieszka Radwańska

Reklama

Naszego zestawienia najseksowniejszych polskich olimpijek w Rio nie mogliśmy nie zacząć od Agnieszki Radwańskiej (27 l.). Ta piękna tenisistka nie od dzisiaj rozpala zmysły Polaków. Jej długie, zgrabne nogi oraz piękny, szeroki uśmiech potrafią skraść niejedno męskie serce. Nic więc dziwnego, że gdy Aga wchodzi na kort, panowie w pośpiechu biegną do domów, by podziwiać nie tylko jej doskonałą sylwetkę, ale również imponującą formę.

2. Angelika Cichocka

Jej smukłe, wysportowane ciało robi wrażenie na mężczyznach. Angelika Cichocka (28 l.) imponuje nie tylko doskonałą formą, ale przede wszystkim zaciętością i wolą walki. Podczas olimpiady w Rio piękna lekkoatletka będzie reprezentowała Polskę w biegu kobiet na 800 i 1500 metrów. Trzymamy mocno kciuki, aby te starty przyniosły upragnione medale!

3. Joanna Jóźwik

Urodzona piękność! Tak można w skrócie powiedzieć o Joannie Jóźwik (25 l.), kolejnej lekkoatletce reprezentującej Polskę na olimpiadzie w Rio. Niech jednak nie zwiedzie was jej filigranowa postura. W tym malutkim, seksownym ciele tkwi wielka siła, która być może przyniesie Polsce wymarzone złote medale. Asia, podobnie jak Angelika Cichocka, wystartuje w biegu na 800 metrów kobiet. Oby się udało!

4. Matylda Kowal

Matylda Kowal (27 l.) waży zaledwie 51 kg, ale w jej pięknym, wysportowanym ciele drzemie olbrzymi potencjał. Nasza lekkoatletka zaprezentuje go podczas biegu na 3000 m z przeszkodami. Matylda może liczyć nie tylko na doping oddanych kibiców, ale również swojego trenera, Piotra Kowala, którego poślubiła w 2013 roku.

5. Danuta Urbanik

Danuta Urbanik (26 l.) to kolejna filigranowa piękność, która będzie nas reprezentowała na olimpiadzie w Rio podczas biegu kobiet na 1500 m. Wszyscy mężczyźni, którzy już zdążyli zakochać się w jej pięknych, dużych oczach, muszą pozostać na etapie wzdychania do zdjęć uroczej olimpijki. Jak wynika bowiem z jej profili na portalach społecznościowych, Danutka (jak sama siebie nazywa) jest już zajęta!

6. Natalia Partyka

Jej piękny uśmiech potrafi zauroczyć niemal każdego faceta! Natalia Partyka (27 l.) z pewnością wpadnie w oko wielu mężczyznom, którzy zdecydują się podziwiać nasze reprezentantki podczas drużynowego turnieju kobiet w tenisie stołowym. Piękna 27-latka będzie bowiem jedną z nich! Trzymamy za nią mocno kciuki!

7. Agata Forkasiewicz

Agata Forkasiewicz ma niespełna 22 lata. Ta piękna, drobna blondynka weźmie pobiegnie w sztafecie 4 x 100 m. Z pewnością będzie to dla niej wyjątkowe i niezapomniane przeżycie. Mamy nadzieję, że na dłużej zagości w pamięci nas wszystkich nie tylko ze względu na swój uroczy uśmiech i rozbrajające spojrzenie!

8. Justyna Święty

Justyna Święty jest potwierdzeniem naszej tezy, że w tym roku na olimpiadzie w Rio polskie zawodniczki nie mają sobie równych, jeśli chodzi o urodę. 23-latka z Raciborza jest nie tylko piękna, ale również niezwykle wysportowana i zdeterminowana. Justyna zrobi wszystko, by godnie reprezentować nasz kraj w biegu na 400 m kobiet oraz w sztafecie 4 x 400 m. Powodzenia!

Dowiedz się więcej na temat: Olimpiada w Rio | Agnieszka Radwańska | Maja Włoszczowska

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama