Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Olga Frycz urodziła! Wygadała się jej słynna przyjaciółka!

Olga Frycz (31 l.) jakiś czas temu pochwaliła się, że niedługo pierwszy raz zostanie mamą. Ta chwila właśnie nadeszła i aktorka właśnie urodziła. Informację o tym, że maleństwo jest już na świecie wyjawiła... Joanna Jędrzejczyk (31 l.), która przyjaźni się z Olgą i jej partnerem.

Celebrytka już nie mogła się doczekać, aż jej pociecha przyjdzie na świat. Ciąża była dla niej zaskoczeniem, ale przyjęła to z wielką radością, podobnie jak jej partner i ojciec dziecka - sportowiec Grzegorz Sobieszek, znany jako Griszka. 

Para poznała się na zajęciach boksu tajskiego, gdzie Griszka był trenerem Olgi. Tak między nimi narodziło się uczucie, a teraz zakochani doczekali się pierwszego dziecka. Świeżo upieczeni rodzice jednak sami nie pochwalili się tym faktem. Zrobiła to za nich ich przyjaciółka - zawodniczka mieszanych sztuk walki, Joanna Jędrzejczyk. Panie poznały się podczas udziały w drugiej edycji programu "Agent Gwiazdy" i bardzo przypadły sobie do gustu. 

Na swoim profilu w mediach społecznościowych udostępniła krótkie nagranie, w którym zwraca się do Grześka i Olgi: 

"Olga, Grześku, gratuluje wam małej dziecinki. Wszystkiego najlepszego, dużo zdrówka. Dziękuję za zdjęcia, cudne maleństwo" - zachwycała się Joasia. 

Ani aktorka, ani jej partner nie udzielili jeszcze żadnego komentarza, ale prawdopodobnie Olga urodziła dziewczynkę. Fanom gwiazdy nie pozostaje nic innego, jak tylko czekać na pierwsze zdjęcie maleństwa i szczęśliwej mamy. 

Reklama

***
Zobacz więcej materiałów wideo: 

pomponik.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Olga Frycz

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje