Reklama
Reklama

Olaf Lubaszenko pokazał zdjęcie sprzed ćwierć wieku. Teraz jest gwiazdą serialu Polsatu

Olaf Lubaszenko (54 l.) pokazał zdjęcie sprzed 25 lat. Na wspominki zebrało mu się z okazji rocznicy premiery „Zabić Sekala”. Teraz Lubaszenko jest gwiazdą nowego serialu Polsatu „Matka”. W thrillerze według scenariusza Igora Brejdyganta, pomysłodawcy „Rysy”, „Układu” czy „Szadzi” gra inspektora.

Materiał zawiera linki partnerów reklamowych.

Olaf Lubaszenko wspomina okres swojej depresji

Olaf Lubaszenko w czerwcu 2014 roku udzielił "Newsweekowi" smutnego wywiadu, w którym wyznał, iż choruje na depresję. Jak wtedy ujawnił, to właśnie dlatego przytył do 135 kilogramów i zaczął unikać wychodzenia z domu. Jak wtedy tłumaczył:

"Moja waga jest objawem, a nie przyczyną. Z przyczyną sobie poradziłem. Tyle że naprawdę nie ma znaczenia, co było pierwsze - depresja i otyłość to upiorne siostry bliźniaczki. Świetnie ze sobą zgrane i dopasowane. Mają jeszcze dwójkę rodzeństwa: to cukrzyca i bezdech senny”.

Reklama

Wywiad, w którym wyznał swoje problemy, okazał się punktem zwrotnym w życiu aktora

Olaf Lubaszenko i jego droga do zdrowia

Gwiazdor postanowił wziąć się za siebie i na początek zrzucił 20 kilogramów. To dało Lubaszence taki zastrzyk energii, że znów zaczął grać w piłkę nożną. W obawie przez efektem jo jo myślał nawet, jak sam wyznał, o operacji bariatrycznej, ale ostatecznie udało mu się zwalczyć otyłość dzięki diecie, sportowi i sile woli. 

Z powodu kłopotów zdrowotnych zawiesił swoją karierę i między 2013 a 2016 roku nie zagrał w żadnej produkcji. Na szczęście wraz z powrotem do zdrowia nastąpił powrót do aktorstwa. 

Olaf Lubaszenko: gwiazda nowego serialu Polsatu

Obecnie Lubaszenko jest gwiazdą nowego serialu kryminalnego Polsatu. Pomysłodawcą i autorem scenariusza „Matki” jest Igor Brejdygant, odpowiedzialny za sukces takich produkcji, jak „Rysa”, „Układ” i „Szadź”.

W serialu,  dostępnym w Polsat Box Go, a od 27 lutego o 20:00 w Polsacie. Lubaszenko wciela się inspektora policji. Jak wyznał w rozmowie z portalem Na Ekranie:

"Czasami zdarzają się teksty, po których lekturze trudno dojść do siebie. Nie można się wyzwolić od tych emocji. Tak było właśnie w wypadku „Matki”.  To był jeden z tych nielicznych przypadków w życiu, kiedy czujesz, że tam jest coś znacznie więcej niż tylko dobrze napisana historia, że to porusza. Wiedziałem też, kto będzie reżyserował, a ponieważ z Piotrem Trzaskalskim znaliśmy się wcześniej i nabrałem do niego ogromnej sympatii, szacunku i zaufania, to nie mogłem się doczekać, kiedy spotkamy się na planie".

O czym opowiada serial "Matka"?

Główną bohaterką pełnego napięcia thrillera psychologicznego jest grana przez Olge Bołądź dziennikarka śledcza, która nie może pogodzić się ze śmiercią dwunastoletniego syna

Kiedy zgłasza się do niej odsiadujący wyrok za morderstwo Rafał, grany przez Marcina Kowalczyka, z prośbą o pomoc w rozwikłaniu zagadki kryminalnej, dziennikarka nie podejrzewa, że morderstwo, za które został skazany Rafał, ma związek ze śmiercią jej syna. Stopniowo zaczyna łączyć fakty i domyślać się, że oprawcy jej syna są bliżej niż przypuszczała…

Przegapiłeś odcinek "Matki"? Nic straconego! Oglądaj na Polsat Go już TERAZ

Materiał zawierał linki partnerów reklamowych.

Zobacz też:

Olaf Lubaszenko poszedł po receptę, a usłyszał zaskakującą diagnozę

Olaf Lubaszenko poinformował o swoim stanie zdrowia. Niebywałe, jak obecnie wygląda

"Matka": Serialowy syn Olgi Bołądź popełnił samobójstwo. "Musiałam to przeżyć"

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Olaf Lubaszenko | Matka | Polsat | Olga Bołądź
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy