Reklama
Reklama

Olaf Lubaszenko poinformował o swoim stanie zdrowia. Niebywałe, jak obecnie wygląda

Olaf Lubaszenko (52 l.) w związku z problemami zdrowotnymi musiał niemal całkowicie zmienić styl życia. Dziś aż trudno go poznać!

Aktor od lat walczył z nadwagą. Ale to nie wszystko. Jak się okazało, chorował także na depresję, co miało związek z jego otyłością.

"Depresja i otyłość to siostry bliźniaczki. Moja waga jest objawem, a nie przyczyną. Z przyczyną sobie poradziłem. Tyle że naprawdę nie ma znaczenia, co było pierwsze - depresja i otyłość to upiorne siostry bliźniaczki. Świetnie ze sobą zgrane i dopasowane" - wyznał jakiś czas temu w "Super Expressie".

W pewnym momencie Olaf Lubaszenko powiedział "dość" i podjął walkę o swoje zdrowie. Z pomocą lekarzy i dietetyka zrzucił ponad 80 kilogramów!

Reklama

Problemy zdrowotne jednak nie ustąpiły tak szybko.

Na swoim profilu na Instagramie wyjawił właśnie, że musiał przejść dwie operacje. Pierwsza odbyła się już jakiś czas temu, druga w minioną sobotę, 27 marca.

"Dochodzenie do formy w moim wypadku oznacza - oprócz ruchu i zmiany nawyków żywieniowych - także dwie planowane od dawna operacje. I właśnie w sobotę odbyła się druga z nich..." - napisał, prosząc jednocześnie fanów o wsparcie.

"Trzymajcie proszę kciuki za rehabilitację" - czytamy.

Olaf Lubaszenko dodał również zdjęcie, na którym wyraźnie widać, jakie efekty przyniosła jego metamorfoza.

Mając w pamięci jego zdjęcia z przeszłości, aż trudno go poznać!

Życzymy dużo zdrowia oraz szybkiego powrotu do formy!

***

Zobacz więcej materiałów z życia gwiazd:


 

 

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Olaf Lubaszenko
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy