Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Ola Szwed zabrała głos w sprawie noszenia peruk!

Aleksandra Szwed (25 l.) wyjawiła "Twojemu Imperium", dlaczego tak często zakrywa swoje naturalne włosy...

Kilka miesięcy temu chyba jako pierwsi zamieściliśmy galerię ze zdjęciami celebrytki z przetartą peruką, czym wywołaliśmy niezłą burzę! W sumie można było przypuszczać, że czarnoskóra aktorka raczej nie może mieć tak niebywale prostych i długich włosów, którymi chwaliła się na ściankach, reklamując jednocześnie talent swojego przyjaciela fryzjera.

Reklama

Szwed po "perukowej aferze" dość szybko zrezygnowała z ich noszenia i pokazała się w krótkich i naturalnych włosach. Co ciekawe, teraz przekonuje, że tak naprawdę nigdy nie kryła swojego zamiłowania do sztucznego włosia!

"Ależ ja niczego nie ukrywałam! Przecież jeżeli z dnia na dzień przychodzę gdzieś z włosami blond do pasa, to chyba nie mogły mi urosnąć przez noc. Poza tym od sześciu lat pracuję z człowiekiem, który przede wszystkimjest znany jako perukarz – to nie jest tajemnica. Jeśli więc zostałam ambasadorką jego marki, jest oczywiste, że ją reklamuję. Nie rozumiem więc burzy wokół tego tematu" - oznajmia w rozmowie z "Twoim Imperium" Ola.

Słyszeliście kilka miesięcy wcześniej, żeby Szwed jakoś bardzo głośno i otwarcie reklamowała peruki?

Dowiedz się więcej na temat: Ola Szwed

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje