Reklama
Reklama

​Ola Kwaśniewska wraca do telewizji. Co na to rodzice?

Ola Kwaśniewska, jedyna córka byłego prezydenta i jego żony, ujawnia, co rodzice sądzą o jej powrocie do show biznesu. Poprzednim razem rzuciła media właśnie przez nich.

Aleksandra Kwaśniewska karierę w show biznesie rozpoczęła 15 lat temu udziałem w 3 edycji „Tańca z gwiazdami”. W parze z Rafałem Maserakiem zajęła drugie miejsce, przegrywając o włos z Rafałem Mroczkiem i Anetą Piotrowską. 

Medialna kariera prezydentówny zaczęła się rozwijać, jednak Kwaśniewska pogrążyła ja na własne życzenie, z płaczem zapewniając  w Dzień Dobry TVN, że dziwne zachowanie jej taty było wynikiem zakażenia tropikalny wirusem przywiezionym z Filipin. Termin „choroba filipińska” na stałe zagościł w polszczyźnie, a Kwaśniewska musiała pożegnać się z TVN-em. 

Reklama

5 lat później Ola poślubiła muzyka jazzowego, pochodzącego z zamożnej rodziny Badachów, potentatów w branży nabiałowej. Po ślubie Ola doszła do wniosku, że woli być osobą prywatną niż celebrytką. Niewykluczone, że swoje trzy grosze do tych przemyśleń mimochodem dołożyła Małgorzata Herde, która pełniąc funkcję menedżerki Kwaśniewskie, okradła ją z grubszej sumy pieniędzy. 

Ola Kwaśniewska wraca do telewizji

Od tamtej pory Kwaśniewska skupiała się na podróżach, przeprowadzaniu wywiadów dla „Vivy” i żartobliwym komentowaniu swojego życia na Instagramie. 

To właśnie ulega zmianie, ponieważ Kwaśniewska postanowiła wrócić do pełnoetatowej pracy. Poprowadzi nową edycję programu „Miasto Kobiet” na TVN Style. Przed laty na tym samym kanale prowadziła z mamą, Jolantką program „Matki i córki, czyli rodzinny galimatias”. Teraz Oli będzie towarzyszyła Marzena Rogalska z pierwszej obsady „Miasta Kobiet”.  W rozmowie z Plotkiem Kwaśniewska ujawniła, co na temat powrotu do mediów sądzą jej rodzice: 

Cóż, to chyba dobrze, że podejmuje własne decyzje… W wieku 40 lat to raczej naturalne.

***

pomponik.pl
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy