Reklama
Reklama

Ola Kwaśniewska i Kuba Badach razem na wakacjach! Są fotki!

Ola Kwaśniewska (35 l.) i Kuba Badach (39 l.) wybrali się w romantyczną podróż! Córka byłego prezydenta pochwaliła się nawet wspólnymi fotkami. To zakończy spekulacje o kryzysie w ich małżeństwie?

Ola Kwaśniewska stara się chronić swoją prywatność i bardzo rzadko publicznie wspomina o mężu, Kubie Badachu. Nie tylko niewiele o nim mówi, ale też nie pojawia się z nim na celebryckich imprezach. W sieci nie ma też zbyt wiele zdjęć pary.

To tylko podkręca ciekawość fanów. W mediach co rusz pojawiają się plotki o kryzysie w małżeństwie córki byłego prezydenta. Zwykle motywowane są jednym: Ola i Kuba wzięli ślub w 2012 roku, a do tej pory nie zostali rodzicami. To budzi u niektórych spore wątpliwości.

Reklama

Wydaje się jednak, że spekulacje o trudnościach w tym związku są przesadzone. Kwaśniewska zamieściła na swoim profilu na Instagramie fotkę, na której pozuje z mężem! To dość niespodziewany widok.

"Strasznie się tu zaniebyłam, gdyż byłam zupełnie gdzie indzie. Powyżej przyłapana na przyłapywaniu mew na wodnych igraszkach. Stare wariatki. Foty wrzucać będę na @lets.go.everywhere (jest to podróżniczy profil Oli - przyp.red.), więc jak ktoś chce się wespół poszlajać po świecie, to spraszam tamże" - podpisała zdjęcie.

Małżonkowie razem wybrali się na urlop na południe Europy. Mąż Kwaśniewskiej wreszcie ma czas odpocząć, bowiem dużo koncertuje - występuje z zespołem, a także solowo. Z kolei jego żona raczej nie powinna narzekać na nadmiar obowiązków, ale odpoczynkiem z pewnością nie pogardzi!

***
Zobacz więcej materiałów z życia celebrytów

pomponik.pl
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy