Reklama
Reklama

Oglądała debiut Szymona Hołowni w nowej pracy. Ostrzega gwiazdora

Szymon Hołownia przez lata należał do najbardziej lubianych gwiazd TVN-u, potem jednak przerzucił się na zupełnie inną ścieżkę kariery. Celebrycie udało się wykorzystać swoją popularność i ostatnich dniach zadebiutował w zupełnie nowej roli - marszałka Sejmu. Nie wszyscy wieszczą jednak radosną przyszłość Szymonowi Hołowni. Jedna z internautek ostrzegła 47-latka i dosyć niespodziewanie doczekała się odpowiedzi.

Szymon Hołownia to w ostatnich miesiącach, a zwłaszcza tygodniach, jedno z najgorętszych nazwisk w całej Polsce. Były prezenter programu "Mam talent" spożytkował swoją medialną rozpoznawalność i założył własny ruch, który odniósł wielki sukces w ostatnich wyborach. Dawni koledzy z medialnego światka w większości szczerze gratulowali 47-latkowi sukcesu, choć Marcin Prokop nie mógł sobie przy okazji odmówić wbicia Hołowni małej szpilki.

Reklama

Szymon Hołownia zadebiutował w nowej roli. Niektórzy wieszczą mu ciężkie czasy

Debiut Szymona Hołowni w nowej roli został oceniony raczej pozytywnie i to pomimo faktu, że dawny gwiazdor TVN-u rzucił się od razu na głęboką wodę. Dużym entuzjazmem wykazali się szczególnie fani obserwujący go za pomocą różnych mediów społecznościowych. Fragmenty z przemówieniem Hołowni pojawiły się m.in. na TikToku, gdzie błyskawicznie się rozniosły.

Większość publikowanych pod nimi komentarzy jest oczywiście pozytywnych względem Hołowni. Internauci ochoczo zareagowali na pojednawcze słowa autora kilku bestsellerów. Niektórzy z nich dostrzegają jednak widniejące na horyzoncie niebezpieczeństwo: "Oj ciężkie czasy przed Panem" - napisała jedna z internautek.

Co ciekawe, Szymon Hołownia nie pozostał obojętny na tą złowrogą przepowiednię. Jak widać, nie brakuje mu pewności siebie, bo na ostrzeżenie zareagował krótkim: "Damy radę". Podzielacie opinię lidera jednego z największych ugrupowań w Polsce?

Jak Hołownia radził sobie jako celebryta? "To nigdy nie był jego lot"

Szymon Hołownia współpracował z telewizją TVN przez kilka lat, ale "Mam talent" nie był dla niego wymarzonym miejscem na ziemi. Tak przynajmniej twierdzi Marcin Prokop, który wraz z nim gospodarzył w talent show:

"Zawsze wiedziałem, że Szymon się oderwie od "Mam talent". Od pierwszej edycji właściwie już się odrywał. To nigdy do końca nie był jego lot, jego program. Potraktował to trochę jako poligon doświadczalny, uczący go publicznych występów, zarządzania emocjami tłumu. Wszystkie te rzeczy, które w niedawnej debacie parlamentarnej wykorzystał, to są rzeczy, które nabył w tym programie" - stwierdził jeden z prowadzących "Dzień Dobry TVN".

W życiu prywatnym Szymon Hołownia jest mężem młodszej o 11 lat Urszulu Hołowni, którą również poznał dzięki karierze telewizyjnej. Co ciekawe, ich pierwsza randka okazała się kompletną porażką! Na Wiejskiej w Warszawie celebrycie udało się zaliczyć znacznie lepszy debiut.

Zobacz też:

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Szymon Hołownia | "Mam talent!"
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy