Reklama
Reklama

Odchudzona Farna zachwyca figurą. Odkryła sposób, jak tak szybko zrzucić kilogramy

Ewa Farna od lat budzi zainteresowanie nie tylko swoimi wokalnymi umiejętnościami, ale też dystansem do siebie. Znana z tego, że nigdy nie przejmowała się opiniami mediów i krytycznych wobec niej internautów, ostatnio zadziwia swoją metamorfozą. Z dnia na dzień gwiazda staje się coraz szczuplejsza. Ostatnie zdjęcia Ewy zaskakują, a fani nie mogą wyjść z podziwu.

Ewa Farna chudnie w oczach. Zdradziła sekret metamorfozy

Ewa Farna na swoim Instagramie zachwyca fanów swoją metamorfozą. Zanim piosenkarka wyszła za mąż za Martina Chobota w 2017 roku, już wówczas media krytycznie oceniały jej wygląd. Kiedy dwa lata później Ewa z mężem powitali swoje pierwsze dziecko, był to dobry pretekst, aby zwolnić tempo pracy i zmniejszyć częstotliwość występowania w mediach. Po drugiej ciąży wokalistka zdecydowała, że wprowadzi zdrowe nawyki do swojego życia. Efekty odchudzania teraz powalają na kolana.

Reklama

Ewa Farna zaskakuje metamorfozą sylwetki. Oto co zrobiła, żeby schudnąć

Zanim jednak Ewa wskoczyła w mniejszy rozmiar ubrań, musiała ciągle tłumaczyć, że czuje się dobrze ze sobą i jest zdrowa. "Chce Wam powiedzieć, ze zawsze mocno starałam się podkreślać to, że fakt, iż nie ważę 50 czy nawet 60 kg, nie znaczy, że nie mam praca być piosenkarką, czy pojawiać się na okładkach" - pisała na swoim Instagramie Ewa w 2021 roku. 

Od tamtej pory Ewa borykała się z wahaniami wagi, ale niezależnie od rozmiaru akceptowała siebie. Tak jak pisaliśmy ostatnio, jej widoczna metamorfoza to zasługa zdrowych nawyków i dobrej żywności. Wokalistka wdrożyła też aktywność fizyczną.

"Ćwicz, cokolwiek lubisz, nie tylko po to, by schudnąć, ale także po to, by być zdrowym. Słuchaj ekspertów, a nie sławnych ludzi z Instagrama. Najważniejsze jest zweryfikowanie źródeł" - zaapelowała do wszystkich w wywiadzie dla Blesk.cz.

Ewa Farna świętuje 15-lecie wydania kultowej piosenki

Na swoim Instagramie Ewa Farna postanowiła przypomnieć, że minęło właśnie 15 lat od wydania piosenki "Cicho", która stała się hitem w Polsce. To dzięki niej Farna stała się rozpoznawalna w Polsce.

"Dziś mija 15 lat od wydania piosenki "Cicho". Ten kawałek [przeniósł - przyp. red.] mnie z no name dziewczyny do świata, w którym mogę jeździć do pracy, ciesząc się (...) za każdym razem i nie odczuwając, że to już nie tylko hobby. Za to jestem Wam (...) wdzięczna. Śpiewałam go tysiące razy na różnych koncertach, nie ma występu bez "Cicho" - napisała wokalistka na Instagramie.

Przy okazji zdradziła też, że na jesień szykuje trasę koncertową po Polsce. Nie możecie się już doczekać?

Zobacz też: 

Szokujące wieści o Farnej przyszły prosto z Czech: "Bałam się"

Smutne wieści z domu Farnej. Najpierw dodała to zdjęcie, a potem takie tłumaczenie

Szczuplutka Ewa Farna zaskakuje noworoczną metamorfozą: "Wyglądasz obłędnie"

Ewa Farna zachwyca. Fani skupili wzrok na jej nogach

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Ewa Farna
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy