Reklama
Reklama

Od dawna się na to zanosiło. Anna Lewandowska w końcu ogłosiła. Spływają gratulacje

Anna i Robert Lewandowscy nie mogą narzekać na nudę. On uczestniczy właśnie w Euro 2024 i, choć z pierwszego meczu wykluczyła go kontuzja, wkrótce zapewne znowu da popis umiejętności na boisku. Ona kibicuje mężowi wraz z córkami i dzieli się w sieci fragmentami codzienności czy fitnessowymi radami. Już od jakiegoś czasu zapowiadała, że pracuje nad nowym dużym projektem. Teraz inicjatywa oficjalnie ruszyła, a influencerka zdradziła na jej temat więcej szczegółów.

Anna i Robert Lewandowscy w kryzysie? Chodzi o rzekomy romans

O pięknych, bogatych i utalentowanych gwiazdach niemal nieustannie jest głośno. Jakby problemy zdrowotne Roberta, które uniemożliwiły mu udział w pierwszym meczu na Mistrzostwach Europy w Piłce Nożnej, to było za mało, Anna Lewandowska w ostatnim czasie mocno przyciągała uwagę mediów.

Najszerszym echem odbił się oczywiście jej rzekomy romans z przystojnym trenerem bachaty. Niektórzy internauci mieli za złe gwieździe, że, będąc mężatką, wykonuje tak sensualne ruchy w parze z obcym mężczyzną. Rozpętała się taka burza, że w obronie kobiety musiał stanąć nie tylko znany na całym świecie napastnik, ale i... Paulina Sykut-Jeżyna czy Mateusz Borek.

Reklama

Anna Lewandowska nie traci jednak rezonu. Niewzruszona szumem medialnym po spowodowanej przez siebie stłuczce czy plotkami na temat udziału w kolejnej edycji popularnego show Polsatu trenerka personalna ogłosiła radosną nowinę. Kilka dni temu napisała na profilu na Instagramie, że właśnie rozpoczyna sesję zdjęciową i nagrania do swojego dużego projektu, do której uruchomienia przygotowuje się już od ponad roku. Teraz wiadomo, co miała na myśli.

Anna Lewandowska ogłosiła w południe znakomite wieści. Spływają gratulacje

Wcześniej tego samego dnia gwiazda świata fitnessu podzieliła się w internecie zdjęciami ze swoją przyjaciółką z okazji jej urodzin. Z Aleksandrą Dec Lewandowska zna się jeszcze z czasów trenowania karate. "Masz najlepszego przyjaciela? Ja mam! I ta przyjaźń jest wyjątkowa (...) Kocham Cię całym sercem" - napisała pod karuzelą z fotografiami.

Dosłownie trzy godziny później na jej profilu pojawiło się krótkie wideo prezentujące różne aktywności Lewandowskiej oraz zawierające nagrania z przeszłości, a nawet wczesnego dzieciństwa gwiazdy. Jak dowiadujemy się z materiału i jego opisu, już we wrześniu w Barcelonie wystartuje "nowe multibutikowe studio", w którym będzie można skorzystać z zajęć fitness, pilatesu, tańca i dotyczących zdrowego stylu życia. Lewandowska zapowiada, że "to nie będzie tylko przestrzeń treningowa. Będzie to drugi dom dla miłośników aktywności fizycznej".

Post zebrał ponad 7 tys. polubień i sporo pozytywnych komentarzy. "Jeśli w coś mocno wierzysz, potrafisz tego dokonać. Bardzo się cieszę, kochana moja motywacjo. Gratulacje", "Ogromne gratulacje! To już za momencik!", "Czekamy! Ale będzie sztos", można przeczytać pod wideo.

Zobacz też:

Internauci nie dają jej spokoju. Anna Lewandowska od razu odpowiedziała

Lewandowski przerwał milczenie, co dzieje się w ich domu. Wszystko teraz w rękach Anny

Lewandowska wyznaje miłość mężczyźnie. Takich słów nikt się nie spodziewał

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Anna Lewandowska
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy