Reklama
Reklama

O tym się mówi - Pomponik w pigułce

Czym żył show-biznes w minionym tygodniu? Oto zestawienie najciekawszych plotek!

Czym żył show-biznes w minionym tygodniu? Oto zestawienie najciekawszych plotek!

Matka Madzi w bikini

Oskarżona o zabójstwo córki Katarzyna W. pojawiła się na okładce jednego z tabloidów półnago i na koniu. W wywiadzie udzielonym gazecie tłumaczyła, że w końcu ma czas na rozwijanie swoich pasji.

Jak widać, macierzyństwo nią nie było...

Weronika Grycan: Grubi tańczą lepiej

"Ludzie grubi mają dużo większe predyspozycje do ruchu niż szczupli, a przynajmniej jest im łatwiej wyeksponować jakikolwiek ruch" - stwierdziła w jednym z wywiadów Weronika Grycan, która w Nowym Jorku planuje studiować taniec.

Na jakiej podstawie 19-latka wysnuła powyższe wnioski? To już pozostaje jej słodką tajemnicą. Dziedziczka lodowej fortuny deklaruje jednak, że jest gotowa na sukces i nic nie jest w stanie jej powstrzymać.

Reklama

Czy show-biznes to udźwignie?

Tyłeczek Kim

Obok pupy Kim Kardashian trudno przejść obojętnie. To woda na młyn pięknej celebrytki, która bynajmniej nie zamierza ukrywać swoich kobiecych kształtów w większych rozmiarach.

Jej światem rządzi bowiem prosta zasada: im więcej jadu popłynie od ludzi, tym lepiej (kiedyś gwiazdy się podziwiało?).

Tak tyłeczek Kim prezentował się w minionym tygodniu...

Ania Mucha pokazuje to, co ma najlepszego

Anna Mucha znów kusi, tym razem w spektaklu "Single i remixy" na deskach Teatru Capitol. W roli głównej - naturalny biust aktorki.

...czyli u Ani jak zawsze tak jak zwykle.

Pochanke ćpała... czekoladę

Prowadząca "Fakty" w TVN przyznała, że ma problem. "Za uzależnienie od czekolady odpowiada ten sam obszar w naszym mózgu, co za heroinę" - tłumaczy. Kiedy była w ciągu, potrafiła tygodniami jeść wyłącznie brązowy smakołyk. Czy jej się to nie nudziło? Bynajmniej.

Przecież czekolada czekoladzie nierówna - z wymienionych przez Justynę rodzajów najbardziej zwrócił naszą uwagę ten z - uwaga! uwaga! - mięsem renifera.

Smacznego!

Która zechce Toma Cruise'a?

Nicole Kidman po latach przyznała się, że przez Toma Cruise'a omal nie zniechęciła się do seksu.

"Sypialiśmy ze sobą, ale, niestety, nie było to nic wyjątkowego. Mogę nawet powiedzieć, że seks w ogóle nie wydawał mi się atrakcyjny" - stwierdziła.

Gwiazdor już teraz nie ma dobrej prasy, jednak takie wyznania i tak mu nie pomagają - zwłaszcza gdy bracia scjentolodzy na gwałt szukają mu nowej kobiety.

Szalony sekciarz, zakompleksiony damski bokser (podobno bił Katie Holmes), a do tego kiepski w łóżku?

Już widzimy, jak ustawiają się do niego kolejki!

pomponik.pl
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy