Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

O ślubie siostry dowiedziała się z... internetu

Swoje trzecie małżeństwo Janet Jackson (46 l.) utrzymała w tajemnicy nie tylko przed mediami, ale i własną rodziną. Siostra gwiazdy, La Toya (56 l.), dowiedziała się o nim z internetowego oświadczenia nowożeńców.

"Nie miałam pojęcia, że Jan wyszła za mąż, dopóki nie przeczytałam o tym w mediach. Tak naprawdę nikt z rodziny o niczym nie wiedział" - powiedziała w serialu dokumentalnym "Life with La Toya".

Reklama

Małżeństwo Janet Jackson z milionerem Wissamem al Maną zawarte zostało jesienią 2012 r. Młoda para poinformowała o tym dopiero w lutym 2013 r. w oficjalnym oświadczeniu, podkreślając, że ich ceremonia ślubna odbyła się w kameralnej atmosferze, "była cicha, prywatna i piękna".

Janet nie po raz pierwszy zachowała związek małżeński w sekrecie. O ślubie z reżyserem swoich teledysków Rene Elizondo prasa dowiedziała się dopiero dziewięć lat później, przy okazji... rozwodu.

"W mojej rodzinie wszyscy dbamy o swoją prywatność" - mówi La Toya Jackson, utrzymując, że nikt z klanu Jacksonów nie ma za złe Janet, iż nie zaprosiła ich na swój ślub.

Celebrytka nie odniosła się jednak do najnowszych medialnych informacji, jakoby jej słynna młodsza siostra miała zakończyć karierę muzyczną, przejść na islam i wyjechać z nowym mężem na Bliski Wschód.

Serial "Life With La Toya", produkowany na zlecenie kanału Oprah Winfrey Network, obfituje w ciekawostki z życia rodziny Jacksonów.

La Toya odnosi się w nim do kariery swego rodzeństwa, wspomina też brata Michaela Jacksona, którego dzieci wystąpią w jednym z odcinków. Wokalistka chce także pokazać telewidzom, jak trudno jest znaleźć miłość kobiecie, która "nosi najsłynniejsze nazwisko w Stanach Zjednoczonych".

Szukanie odpowiedniego partnera, przy boku którego będzie mogła się wreszcie ustatkować, należy do głównych wątków serialu "Life With La Toya".
Dowiedz się więcej na temat: la toya jackson | Janet Jackson | ślub

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje