Reklama

Reklama

Reklama

Numerolożka podsumowała związek Kaczorowskiej: "W środku jest mała dziewczynka"

Agnieszka Kaczorowska (30 l.) spełnia się w roli mamy-influencerki, która doskonale łączy macierzyństwo z karierą. Aktorka w 2018 roku wyszła za tancerza, Macieja Pelę, z którym doczekała się dwóch córek. Jej relacja znalazła się na celowniku numerolożki, która postanowiła szczerze ją podsumować. "W środku jest mała dziewczynka" - wyznała.

Agnieszka Kaczorowska-Pela od ponad dwóch dekad unosi się na fali popularności zapoczątkowaną przez rolę Bożenki w familijnym serialu "Klan". Aktorka to również młodzieżowa mistrzyni świata w tańcach latynoamerykańskich oraz zwyciężczyni trzeciej edycji "Tańca z Gwiazdami".

Od jakiegoś czasu Kaczorowska spełnia się jako tzw. "instamama" i dzieli się kulisami swojego macierzyństwa w mediach społecznościowych. Tancerka doczekała się bowiem dwóch córek z ukochanym Maciejem Pelą. Para pobrała się w 2018 roku w słonecznej Toskanii. Rok po ślubie na świat przyszła Emilka, a w zeszłym roku doczekała się siostrzyczki o imieniu Gabriela

Reklama

Agnieszka Kaczorowska na celowniku numerolożki. Tak podsumowała jej związek

Z okazji Andrzejek numerolożka Marta Wyszyńska-Ładniak skomentowała związek Agnieszki Kaczorowskiej na łamach Plejady. We wróżbie okazało się, że gwiazda "Klanu" bardzo boi się zranienia ze strony bliskich osób. Jak stwierdziła specjalistka od losu: "W środku jest mała dziewczynka". Co takiego jeszcze zobaczyła u numerologicznej ósemki?

Okazało się, że w związku Agnieszka lubi dominować. A mimo tego, że wolność jest dla niej ważną wartością, to stopniowo ogranicza ją... w stosunku do partnera. To może skutkować problemami w relacji. Sama tancerka momentami wydawała się zaskoczona padającymi w jej kierunku stwierdzaniami, ale na koniec podsumowała: "To wszystko prawda!".

A jak wy spędziliście tegoroczne Andrzejki, poza oglądaniem meczu Polaków?

Zobacz też:

Kaczorowska nie mogła tego dłużej tolerować i pocisnęła ostro po feminizmie. Wywoła kolejną aferę?

Agnieszka Kaczorowska zaskakuje opinią na temat Smaszcz. Czego się przestraszyła?

Kaczorowska szczerze o wpychaniu dzieci do reklam: "Zaczynają zarabiać na swoją przyszłość"

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Agnieszka Kaczorowska-Pela

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy