Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Nowy rozdział w życiu Młynarskiej

Agata Młynarska (48 l.) po sześciu latach kończy swoją przygodę z Polsatem i przechodzi na stare śmieci - do TVP. Prezenterka pisze również... książkę.

Młynarska w "publicznej" poprowadzi codzienny program lifestylowy "Świat się kręci" składający się z trzech bloków: polityczno-społecznego, kulturalnego oraz części finałowej. Nie zabraknie rozmów z gośćmi, występów muzycznych czy przeglądu prasy. Program realizowany będzie z udziałem publiczności i nadawany na żywo.

Reklama

Oficjalnie rozstanie z Niną Terentiew odbyło się w przyjaznej atmosferze. Nieoficjalnie - Agata nie mogła podobno pogodzić się z tym, że jej koleżanka po fachu Katarzyna Dowbor dostała program w głównym kanale Polsatu, a ona - jako szef zespołu nowych projektów - musiała zadowolić się Polsat Cafe.

Skusiły ją również większe zarobki - wg Se.pl Młynarska może liczyć nawet na 30 tys. zł miesięcznie. To jednak nie koniec. Prezenterka pracuje nad książką, która będzie opowieścią o rodzinie Młynarskich. Nie zabraknie pikantnych szczegółów - zapowiada.

"Chcę, żeby moje wnuki wiedziały, kim była ich babcia. Mam dużo fantastycznych wspomnień, które mogą być dla nich ważne" - mówi tygodnikowi "Świat&Ludzie".

Agata robi to przede wszystkim dla swojej wnuczki, 2-letniej Julki, za którą bardzo przepada. "Kiedy jadę do moich dzieci, ona już na mnie czeka. Bawię się z nią, razem tańczymy i śpiewamy. Kiedy to wszystko robię, jestem dumna i szczęśliwa, że w naszej rodzinie rośnie kolejne pokolenie wspaniałych kobiet" - dodaje.

Dowiedz się więcej na temat: Agata Młynarska | Polsat | TVP

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje